Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu zajmuję się dłubaniem przy słuchawkach, robię przede wszystkim drewniane obudowy. Do tej pory udzielałem się tylko na forach audio, ale zachęcony pozytywnym odzewem postanowiłem pochwalić się jednym ze swoich dzieł społeczności wykopu. Dajcie znać co sądzicie, jak się spodoba to wrzucę więcej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na zdjęciu Grado SR60i, muszle toczone z egzotycznego drewna zebrano, wykończone woskiem naturalnym, odlewane aluminiowe widełki i wyściełany pałąk z naturalnej skóry.

#sluchawki #diy #zainteresowania #zrobtosam #sluchawkiboners #audioboners #chwalesie
michauczok - Od jakiegoś czasu zajmuję się dłubaniem przy słuchawkach, robię przede w...

źródło: comment_ARF9y1GGhTzxsrJ0YysAoyuTPUkIpyMm.jpg

Pobierz
  • 48
@michauczok: Akurat kupiłem SR80e. Ile coś takiego kosztuje i jak ma się do jakości dźwięku?

Also, pewnie się na tym znasz. Czy zdjęcie tych krążków z napisem modelu z siatki w Grado polepsza własności akustyczne słuchawek? Da się w ogóle to zrobić bez uszkodzenia siatki?
@Ojezu: Oryginalne gąbki do grado są mega drogie (coś pod stówę, gdy szukałem) więc jak moje się zużyły to kupiłem te i tak wydałem ok 20zł. To akurat dosyć popularny mod u posiadaczy tych słuchawek. W rzeczywistości żółta gąbka nie jest tak szeroka. Wyglądają jeszcze bardziej odlskulowo niż klasyczne Grado.
@dondon: Zdaję sobie z tego w 100% sprawę, a moda tego już widziałem.
Ja np w swoich roboczych wołach dt 990 pro korzystam teraz z padów od takstar hi 2050. Oryginalne pady nie dość że 2x droższe to wypłaszczają się bardzo szybko i nie są tak wygodne. W akg k181 też pady wymieniałem bo oryginalne to tragedia. Wybór padł na te od brainwavz hm5. Jedyne moje słuchawki w których nie będę