Wpis z mikrobloga

Pewnie zaraz mnie ktoś zasypie argumentami że to głupie, ale w drugiej turze zagłosuję na Komorowskiego.
Czemu tak? Mam 22 lata i dobrą pamięć, pamiętam jeszcze gdy rządził PiS. Krótki okres czasu a w Polsce wszystko się popsuło. Pamiętam jak kury przestały się nieść, a krowy dawały kwaśne mleko. Pamiętam jak uzbrojone odziały księży chodziły po domach i zaciągały ludzi do kościoła. Pamiętam jak wszystkich homoseksualistów i bezpłodne małżeństwa przymusowo wypędzono do Wielkiej Brytanii. Pamiętam jak lekarz nie chciał wziąść łapówki od wujka (radnego miejskiego) i ten musiał czekać w kolejce jak reszta tego ciemnogrodu. Pamiętam jak ludzie bali się chodzić po ulicy, bo policja aresztowała wszystkich co nie mieli w portfelu zdjęcia Kaczora. Chcecie żeby to wrócił. Teraz jest lepiej. Wujek zalatwił mi pracę konserwatora w urzędzie miasta (1600zl) a siostra zaraz po skończeniu studiów dostałą etat sprzątaczki (i niby nie ma pracy dla młodych). Dlatego głosuje na Komorowskiego by odsunąć Pis od władzy.
#oswiadczenie #wybory #komorowski #polityka
  • 26
@abakus: TVN24 zawsze wspierał post-UW, ale PiS miał wtedy publiczną. Mam przypomnieć, jak Lichocka leciała w #!$%@? z Korwinem i Giertychem? Jak zajęli radio? Ach, PiS przecież taki za niezależnymi mediami, np. za tubą Kaczyńskiego "W Sieci" ( ͡° ͜ʖ ͡°)