Wpis z mikrobloga

Pewnie zaraz mnie ktoś zasypie argumentami że to głupie, ale w drugiej turze zagłosuję na Komorowskiego.
Czemu tak? Mam 22 lata i dobrą pamięć, pamiętam jeszcze gdy rządził PiS. Krótki okres czasu a w Polsce wszystko się popsuło. Pamiętam jak kury przestały się nieść, a krowy dawały kwaśne mleko. Pamiętam jak uzbrojone odziały księży chodziły po domach i zaciągały ludzi do kościoła. Pamiętam jak wszystkich homoseksualistów i bezpłodne małżeństwa przymusowo wypędzono do Wielkiej Brytanii. Pamiętam jak lekarz nie chciał wziąść łapówki od wujka (radnego miejskiego) i ten musiał czekać w kolejce jak reszta tego ciemnogrodu. Pamiętam jak ludzie bali się chodzić po ulicy, bo policja aresztowała wszystkich co nie mieli w portfelu zdjęcia Kaczora. Chcecie żeby to wrócił. Teraz jest lepiej. Wujek zalatwił mi pracę konserwatora w urzędzie miasta (1600zl) a siostra zaraz po skończeniu studiów dostałą etat sprzątaczki (i niby nie ma pracy dla młodych). Dlatego głosuje na Komorowskiego by odsunąć Pis od władzy.
#oswiadczenie #wybory #komorowski #polityka
  • 26
  • Odpowiedz
@abakus: gdy po 10 latach pracy nie dostaniesz podwyżki, mam nadzieję, że będziesz pamiętał na kogo głosowałeś.
Jak można zminusować wpis :-)
  • Odpowiedz
@qba111: No że po części to ja wiem, ale jeśli szef będzie kutwa to choćby i rząd był najlepszy, koniunktura była dobra, to przycebuli na załodze.
  • Odpowiedz
@teluch: racja, piwo stawiam, ale szef to nie wszystko, jak rząd podniesie mu podatek to on ze swojej kieszeni nie dołoży do wypłaty, finito. Kiepski rząd, kiepska robota a w konsekwencji kiepska wypłata. Pracuję już 12 rok w tej samej "firmie" i napiszę tak, w ostatnich wyborach głosowałem na po, tylko z tego powodu, żeby nie dać się pis, ale wyszło gorzej, bo chociaż wcześniej miałem podwyżkę różnie od 30
  • Odpowiedz
@abakus: Nie zagłosuję na Komora. Ale Duda też może się obejść smakiem, bo:
1) Ja też nie mam krótkiej pamięci i Kaczor razem z ekipą ma stawać przed sądem za Blidę.
2) Znajomy, który siedzi w branży warzyw i owoców [#!$%@? rolnik xD] pamięta jakie były hece jak wysyłał towar do Rosji. PO, której polityka zagraniczna jest tak zła że ja #!$%@?, nie ma innego punktu widzenia niż PiS w tym zakresie.
A na tym tracą #!$%@? POLACY. POLACY. Nikt więcej.
3) Duda to populista jakich mało. #!$%@?, wiem, że Komor to taki zjeb i debil, ale to nie oznacza, ze jest gorszy/lepszy od dudka. Są gówno warci, siebie samych.
4) Żałosna kampania
  • Odpowiedz
@abakus: Tak nie było. Ale było dość #!$%@?. Np. codziennie w telewizji jakiś zakompleksiony buc-minister straszył dziwnymi pomysłami, powstały pełne niekompetentnych funkcjonariuszy instytucje działające na zlecenie partii (CBA). Krótka ławka kadrowa sprawiła, że generalnie wszędzie, w urzędach i w firmach władzę przejęli ludzie z nadania PiS, którzy byli skrajnie niekompetentni i robili #!$%@?. Polityka gospodarcza była dziwnym konglomeratem populistycznych pomysłów ad hoc i reakcji na bunty grup zawodowych. Jedynym powodem,
  • Odpowiedz
@kaja_kaja_goo: Oczywiście masz rację, ludzie nie wyszli wtedy protestować bo PiS był popierany przez TVN. Zresztą dalej to robią, nikomu nie znany Duda wygrywa I turę, dlaczego bo promuje go TVN24. Nawet Kukiz w swoim wystąpieniu zauważył jak ta propisowska telewizja chciała go zniszczyć bo zabiera głosy Dudzie.
  • Odpowiedz