Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy było, ale yolo. Jak coś to będziecie mieli jeszcze raz bo #dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jest taki pan, zwie się ThatCrazyScouterGuy. Od CS:S gra tylko scoutem, tak samo w GO. Koleś jest masakrycznie dobry, ma Global Elite i napiehdala tym scoutem jak szalony. Ma też kanał na youtube, z rok temu pierwszy raz oglądałem jego filmiki, naprawdę zrobiły na mnie wrażenie.

Miesiąc temu dostał overwatch bana. Niesłusznie. Pokazuje to jak bardzo ten system jest #!$%@?. Goldy 1 oceniające globalów czy czitują... Bicz plis. To tak samo jakby dano komuś bana za to, że umie legitnie bunnyhoppować (mam kumpla z supreme co potrafi wykonać ponad 30 skoków na legalu, nawet ma filmik na youtube pokazujący, że wszystko na parametrach matchmakingowych, cl_showpos 1 włączone i kamerka na myszkę oraz włączony program pokazujący jakie klawisze naciska bo mu ludzie nie wierzyli :v. Nawet streamuje czasami. Tutaj link dla ciekawych.)

Obecnie temat o nim ma 2000 upvote'ów na reddicie więc pewnie dostanie unbana, ale strasznie irytujące jest to jak słabo działa ten system i jak wiele trzeba zmienić. Co z tego, że zreportujesz osobę wyzywającą ci matkę jak i tak nie dostanie ona bana? Co z tego, że zreportujesz za nadużywanie czatu głosowego skoro i tak nikt z overwatcha go nie słyszy :|.

Temat na reddicie: http://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/35l3go/i_have_been_using_scout_as_a_main_weapon_of/

@EDIT. zrobił update, w którym napisane jest, że dzięki redditowi zobaczył jego historię jeden z devów cs:go. Jest nadzieja.
#csgo #coolstory #valvepls
softenik - Nie wiem czy było, ale yolo. Jak coś to będziecie mieli jeszcze raz bo #do...
  • 60
@softenik: Zresztą, co sprawia, że wierzycie temu gościowi. Na dyskusji, na reddicie sam napisał, że dpdał sobie binda zmieniający sensitivity na 9000 przez co spinował jak spinbot i robił tak od jakiegoś czasu. Dodatkowo zmieniał nicki na toogoodfor_overwatch itp, a na koniec jeszcze dostał BANA ZA GRIEFING na swoim smurfie.
To nie jest człowiek o nieposzlakowanej opinii.
@softenik: Ale to nie znaczy, że za to dostał bana. To jedna z wielu rzeczy.

Zresztą była już podobna sprawa na reddicie.
Gość, który niby dostał niesłusznie OW bana, też zebrała ponad 1k upvotów i zainteresował się nią developer. Developer po jakimś czasie odpisał, że ban był słuszny i wlepił mu vaca.
@xvlk: To, że jeden współpracował przy tworzeniu OW a drugi jest community modem i na pewno wie więcej niż jakiś random z reddita/wykopu?

Zresztą na jakiej podstawie przyjmujesz, że OW jest tak bardzo niedopracowany jak uważasz? Gdzieś ktoś bardziej wiarygodny napisał, że najniższy rangą może oceniać dowolną sprawę?

Kisnę, bo najmniej wiarygodną osobą tutaj jest gość, który dostał OW bana i 30 dniowego bana za griefing na innym koncie. Ludzie przyjmują
A tutaj sprawa, o której wspomniałem. Gość twierdzi, że dostał niesłusznie OW bana. Napisał post rzekę.
http://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/271qxg/why_overwatch_is_flawed_despite_valves/

A tutaj odpowiedź:
https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/2737h2/overwatch_may_have_its_problems_but_picmip_aka/chxblwp?context=3

Nie mówię, żę gość od scouta na 100% oszukiwał ale zdrowy rozsądek mówi, żeby nie wierzyć we wszystko co ktoś napisze.
@Antlion: @xvlk: @peszmerd: @softenik: