Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy było, ale yolo. Jak coś to będziecie mieli jeszcze raz bo #dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jest taki pan, zwie się ThatCrazyScouterGuy. Od CS:S gra tylko scoutem, tak samo w GO. Koleś jest masakrycznie dobry, ma Global Elite i napiehdala tym scoutem jak szalony. Ma też kanał na youtube, z rok temu pierwszy raz oglądałem jego filmiki, naprawdę zrobiły na mnie wrażenie.

Miesiąc temu dostał overwatch bana. Niesłusznie. Pokazuje to jak bardzo ten system jest #!$%@?. Goldy 1 oceniające globalów czy czitują... Bicz plis. To tak samo jakby dano komuś bana za to, że umie legitnie bunnyhoppować (mam kumpla z supreme co potrafi wykonać ponad 30 skoków na legalu, nawet ma filmik na youtube pokazujący, że wszystko na parametrach matchmakingowych, cl_showpos 1 włączone i kamerka na myszkę oraz włączony program pokazujący jakie klawisze naciska bo mu ludzie nie wierzyli :v. Nawet streamuje czasami. Tutaj link dla ciekawych.)

Obecnie temat o nim ma 2000 upvote'ów na reddicie więc pewnie dostanie unbana, ale strasznie irytujące jest to jak słabo działa ten system i jak wiele trzeba zmienić. Co z tego, że zreportujesz osobę wyzywającą ci matkę jak i tak nie dostanie ona bana? Co z tego, że zreportujesz za nadużywanie czatu głosowego skoro i tak nikt z overwatcha go nie słyszy :|.

Temat na reddicie: http://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/35l3go/i_have_been_using_scout_as_a_main_weapon_of/

@EDIT. zrobił update, w którym napisane jest, że dzięki redditowi zobaczył jego historię jeden z devów cs:go. Jest nadzieja.
#csgo #coolstory #valvepls
softenik - Nie wiem czy było, ale yolo. Jak coś to będziecie mieli jeszcze raz bo #do...
  • 60
  • Odpowiedz
@buleczkowy_potwor:

Zresztą na jakiej podstawie przyjmujesz, że OW jest tak bardzo niedopracowany jak uważasz?

na podstawie tego że jest w fazie beta od 1,5 roku i 90% cziterów umiało przez ten czas obchodzić go
  • Odpowiedz
@xvlk: Ale to zupełnie inny rodzaj niedopracowania. Zresztą odkąd OW bany są widoczne w profilu można stwierdzić, że jest całkiem skuteczny. Nawet GMAIL był w becie prawie 7 lat. Innymi słowy to grube sito łapiące tylko tych najbardziej oczywistych cziterów, co jest jaknajbardziej przeciw gościowi od scouta. Te 90% to dane z dupy, bo nie da się tego określić.
  • Odpowiedz
@FejkB: To tylko pokazuje ułomność overwatcha a raczej jego użytkowników. Skoro bawił się spin hackiem miedzy fragami to nie było to "evidence beyond reasonable doubt".

Żałosne zresztą, że banda kretynów ma decydować o banie.
  • Odpowiedz
@softenik: po pierwsze widac ze ten twoj kolega nie ma auto bh bo zwalnia jak trafi w zla strefe. Druga kwestia to ma skok na dolnym scrollu? :D Pierwszy raz widze by ktos z takim ustawieniem tak skakal. :D Po drugie ja tez bym zreportowal typa na overwatchu bo co typ robi to jest nieprawdopodobne. Overwatch nie pokazuje zadnych informacji wiec mogli byc uznac ze to cziter. Czasami zdarzalo mu
  • Odpowiedz
skok na dolnym scrollu?


@pszemek1337: każda osoba, która gra na kz ma skok na obu scrollach. Nie rozumiem co z tym dziwnego, też tak mam ustawione.

ten twoj kolega nie ma auto
  • Odpowiedz
@xvlk: @xvlk: To, że jest nowy bypass to miejska legenda.
Zresztą ostatnio dużo się dzieje, choćby ilośc ostatnio wykrytych prywatnych i publicznych czitów.
Ta dyskusja juz nie ma nic wspólnego z gościem od scouta i tym, że nie da sie oceniać na ow dem graczy z wyższa ranga.
  • Odpowiedz