Wpis z mikrobloga

Mam kumpla który jest zakochany w jednej lasce. Ona non stop za nim lata i mówi jak go kocha, jaki to on jest wspaniały, normalnie się spotykają i robią to co normalna para. Problem w tym że laska ta ma chłopaka i lata tak za tym kolegą tylko wtedy gdy chce zabić nudę bez chłopaka, który wie o istnieniu drugiego ale jako "kolegi". Oboje (laska i mój kumpel) grają w jedną taką grę MMORPG z systemem ślubów. Na jednej postaci mają ślub. Kumpel ten ostatnio wziął sobie ślub na drugiej postaci z kolegą który miał damską postać po to by uzyskać bonusy z tym związane. Wtedy wyskakuje laska i robi wielką awanturę o to argumentując że "ona nawet w grze nie lubi jak ktoś działa na dwa fronty".
Będąc #rozowypasek nie ogarniam tego Mirunie.
Co w takim razie jest działaniem na dwa fronty a co nie jest?

#logikarozowychpaskow ##!$%@? #zwiazki #przegryw
  • 8
Oboje (laska i mój kumpel) grają w jedną taką grę MMORPG z systemem ślubów. Na jednej postaci mają ślub. Kumpel ten ostatnio wziął sobie ślub na drugiej postaci z kolegą który miał damską postać po to by uzyskać bonusy z tym związane. Wtedy wyskakuje laska i robi wielką awanturę o to argumentując że "ona nawet w grze nie lubi jak ktoś działa na dwa fronty".


@TesknieZaKotem: #problemygimbazy