Wpis z mikrobloga

Mirki dziś z rana ruszam na małą rowerową przygodę nad polskie morze. Tak z 570 km rowerem. Pykam się troszkę, więc parę plusikow na odwagę się przyda ( ͡º ͜ʖ͡º). A że już pierwsza, a ja mam pociąg o 7:40 do Gdynia to szybciutko opisze trasę:
Pociąg Poznań -> Gdynia, potem tylko rower:
Gdynia - > Władysłaowow -> Hel -> Władysławowo -> Jastrzębia Góra -> Łeba -> Rowy -> Ustka -> Jarosławiec -> Darłówko -> Dąbki -> Łazy -> Mielno -> Sarbinowo -> Ustronie Morskie -> Kołobrzeg -> Mrzeżyno -> Pogorzelica > Niechorze -> Rewal -> Pobierowo -> Dziwnów -> Międzyzdroje-> Świnoujście -> Wolin -> Szczecin (ewentualnie z Pobierowa do Kamienia Pomorskiego potem na Szczecin).
I ze Szczecina już pociągiem do Poznania. Całość tak na ok 5 dni, po cześć międzynarodową trasą R10. Rower już spakowany więc nie ma odwrotu ( )

Ktoś z Mirków mieszka w wyżej wspomnianych miejscowościach i udostępnił by kawałek podłogi? :D

Aktualizację będę zamieszczał pod rowerowymrównikiem ;]

#rower #morze #polskiemorze #trip
Ficu - Mirki dziś z rana ruszam na małą rowerową przygodę nad polskie morze. Tak z 57...

źródło: comment_X00XEvrVe1ajbyQkYwKZfmJgJeDx7PEn.jpg

Pobierz
  • 30
@Ficu: W drugiej połowie czerwca mógłbym ugościć w Pogorzelicy. Ale teraz nie ma jak.

Mam prośbę - jak będziesz w Pogorzelicy to sprawdź jak wygląda ścieżka rowerowa na wschód (trzeba kawałek lasem przejechać do drogi pożarowej, a potem na północ w str jednostki wojskowej. Za szlabanem była kostka, jestem ciekaw czy zmienili coś
@Ficu: Wołaj jak będziesz aktualizował postępy z wyprawy :) Też chciałbym kiedyś wyruszyć w podobną wyprawę, mógłbyś opisać co ze sobą zabierasz?
Powodzenia!
@Ficu: znam dobrze tereny między dwoma największymi jeziorami na twojej trasie i co prawda trochę słabo widać dokładny przebieg, ale zdaje się, że optymalnie wyznaczyłeś trasę
@Ficu: Przejechałem całą trasę kilka lat temu. Polecam ominąć bagna izbickie. Jest to dosyć trudny kawałek trasy do przejechania z sakwami. Po tym odcinku rower nadawał się do generalnego czyszczenia z błota.