Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #yanosik
Mircy jakiego yanosika wybrac? GT czy R? Robie codziennie ze 100-150 km po miescie i irytuje mnie aplikacja w telefonie... Tzn szybko bateria pada itp a podłaczac i odlaczac z ladowrki to duzo zachodu... Ogolnie sprawdza sie bardzo fajnie tlyko teraz pytanie czy jest sens doplacania 100 zl wiecej za GT czy R wystarczy w 100%?
  • 19
@Akuku69: w sumie tak teraz spojrzalem to R mozna kupic uzywke za jakies 130 zł wiec chyba poki co wybiore R, zapakuje jakas karte prepaid i ebde uzytkowal jak cos to zawsze mozna sprzedac i kupic gt:)
@Akuku69: tyle ze tej karty pozniej nie przeloze do gt bo tam podobno nie da sie wymienic i srednio mi sie to podoba. Bo jak powiedzmy za miesiac czy dwa zdecyduje sie kupic od yanosikow GT to znowu bede musial 100 doplacac z ich karte;/ a tak doladuje sobie nawet z nju mobile za 18 zł i mam na 2 miesiace internet w R
@prawdziwek: wideorejestrator z telfonu za 100?:P nawigacje mam normalna jak mi trzeba, a u siebie po meiscie nie potrzebuje :) juz dosyc km nakrecilem zeby uliczki male osiedlowe znac:P Jednak jakos bardziej kieruje w strone zainstalowania yanosika na stale;P
@prawdziwek: no tak tak włąsnie o czyms takim mowie. Tylko ze to bedzie tylko do wersji R która narazie chyba jednak kupie na począteK:) Bo w GT z tego co wyczytalem nie da sie wymienic sima albo jeszcze do tego nie doszedlem i moze ktos juz znalazl na to sposob:P
@Akuku69: zwykła czysta, bez żadnego pakietu. Tam domyślnie jest lejek 32kbps na rok po doładowaniu. Inna (jedyna) oferta z internetem na rok, to orange free na karte, doladowanie za np. 25zl masz 6gb na rok, i te 25zl do wygadania na rok.
@SmazePlyndze: cos mi chyba klamiesz:P

Ile kosztuje korzystanie z systemu?

Użytkownicy Yanosika nie płacą za korzystanie z systemu, a jedynie za transmisje danych.

Kupując urządzenie Yanosik możesz wybrać trzy wersje:

- urządzenie ze starterem (dodatkowy koszt 5pln) – ogólnodostępną kartą prepaid, którą możesz doładowywać według potrzeb - dowiedz się więcej.

- urządzenie z kartą SIM z opłaconą na rok transmisją danych (dodatkowy koszt 99pln) - dowiedz się więcej.


- wymienić kartę