Wpis z mikrobloga

@Stefaniak91: Mireczki nie wiecie może gdzie znalazłbym pracę we Wrocławiu bo aktualnie u mnie w firmie źle się dzieje i nie wiem czy cały nasza dział nie poleci ze względu na cięcia kosztów.
Moje doświadczenie:
-1,5 roku operator maszyn
-1,5 roku magazynier sprzedawca
-0,5 roku specjalista ds handlowych

Student zaoczny, poza tym ang dobry, obycie z programami Subiekt, Office, Photoshop, Illustrator, CRM
Chciałbym pracować najlepiej w małej firmie zarabiać od 1600 +
Zna ktoś miejsce gdzie mógłbym się załapać?

#pracbaza #wroclaw #szukampracy
  • 13
@PurpleHaze: Byłem operatorem wytłaczarki do gumy, 2 piętrowa maszyna strasznie nieprzewidywalna, produktem końcowym były pasy gumy o wadze 20-100kg i długości do 5m, mam jeszcze uprawnienia na wózki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kacpoo: no pewnie, ze mam ale aktualnie nie widzę żadnych sensownych ogłoszeń na kuriera, widziałem przed chwilą prace dla studenta z dwoma obowiązkowymi sobotami za "satysfakcjonujące wynagrodzenie 1750brutto" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Stefaniak91: Ktory rok studiow? I jaki kierunek? Patrzyles na pracuj.pl? Z ciekawosci weszlam i wpisalam Wroclaw i przescrollowalam 1/3 strony i znalazlam ze dwie pozycje, ktorymi z takim doswiadczeniem (o ile nadal chcesz w tym robic) moglbys byc zainteresowany.
@Katjuch: No właśnie raczej szukam czegoś biurowego, studiuję Inf w biznesie 1rok, podstawy C# ogarniam też, ogólnie po południu zaczynam wysyłanie CV ale pytam pierw Mireczków bo liczę, że może ktoś ma jakieś info niekoniecznie z pracuj.pl
@Stefaniak91: oo, to tymbardziej :) Porponuje poszperac po ofertach w bankowosci inwestycyjnej, mamy juz jeden szwajcarski ogromny oddzial banku we Wroclawiu, otwierac sie bedzie kolejny (rowniez szwajcarski), w obydwu szukaja.
Pan chyba wie o czym ja mowie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Katjuch: no pewnie UBS aczkolwiek jedyna sensowna oferta to chyba "Junior Help Desk Support Engineer" aczkolwiek wymagają chęci do przeniesienia się do Krakowa po miesiącu więc średnio. Poza tym mój angielski jest raczej poniżej B2 więc raczej się na nic tam nie załapie, chyba, że to tylko wymagania na pracuj a w realu wystarczy niższy poziom. Dzięki za pomoc Mirkówno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
! pisze się
@Stefaniak91: moja culpa. Rzecz jasna SZUKAJO ( ͡ ͜ʖ ͡)
No i nie ma problemu, natomiast w tych korpo język obcy jest bardzo wskazany. Wiadomo, angielski najchętniej, natomiast jeśli masz inny w zanadrzu, to tylko na korzyść :)