Wpis z mikrobloga

@tomaszek86: Zajebiście kocham takie merytoryczne wypowiedzi. Brawo dla Ciebie, że wspiąłeś się na wyżyny intelektu.
@Donovan: Tak, oczywiście wiem. Sam oglądałem niejeden jego film dzięki czemu go znałem i o nim wiedziałem. Jednak mówię bardziej w perspektywie większej ilości ludzi. Start w wyborach prezydenckich zmusił telewizje do pokazania go i mimo, że próbowali tego uniknąć jak mogli to do świadomości kilku osób na pewno się przebił. Kibicuję mu, żeby poszło
@alibomaye: Braun mówił o takich ludziach.
Boisz się i już cię ten system przygniata. Nie głosuje się na kogoś kogo ktoś ci podpowie, albo tego kto ma najwyższe słupki. Głosujesz zgodnie ze swoim sumieniem na kogoś kto ci odpowiada.
@Fren: Zapomniałeś wspomnieć, że to kondominium jest pod żydowskim zarządem powierniczym... Aj waj :p Pociągający jest między innymi fakt, że Braun to alternatywa dla socjalistycznej "prawicy", która w zgodzie z platformą przegłosowała dodatek do emerytur dla obywateli Izraela, którzy przeżyli wojnę. Że jest on bezwzględnie przeciwny in vitro, a nie jak kandydat jedynej słusznej opozycji "tylko prywatnie, ale jako prezydent znajdzie kompromis" (choć tu się z Braunem motzno nie zgadzam, gdyż