Wpis z mikrobloga

Late poll daje Korwinowi jeszcze mniej niż wcześniej, bo zaledwie 3.5%. Przeliczając to na głosy daje mu to ok. 520 tys. głosów vs 505 tys. w wyborach do europarlamentu. I to wszystko przy dwa razy większej frekwencji.

Ta satysfakcja, kiedy byłem minusowany przez kuców za mówienie o tym, że wysoki wynik Korwina w kampanii do europarlamenu to zasługa TYLKO niskiej frekwencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda, że screenów nie robiłem wtedy, miałbym teraz 2x większą bekę z naczelnych kuców wypoku (szukać ich wypowiedzi teraz mi się już nie chce).
#bekazkuca #bekazprawakow #korwin #neuropa #4konserwy #polityka
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kzaj: raczej skrajnie głupich wypowiedzi króla. Gdyby zamiast nieudolnego JKMa był ktoś kto wie kiedy i co mozna powiedzieć to zamiast 4% miałby co najmniej 24% bo zgarnałby wszystkich którzy poszli do kukiza.
  • Odpowiedz
@franekfm:

WipleR przez pół roky zrobił dla JKM więcej niż beton przez 30 lat

Nie dla JKM, tylko dla naszego środowiska. I na pewno nikogo nie próbował ośmieszać ani niszczyć tak jak ty i Wilk.

Ta satysfakcja, kiedy byłem minusowany przez kuców za mówienie o tym, że wysoki wynik Korwina w kampanii do europarlamenu to zasługa
  • Odpowiedz
Po drugie wybory prezydenckie mają zupełnie inne przełożenie niż parlamentarne, więc porównując to ośmieszasz się.


@Jah00: jasne jasne xD tłumacz się dalej ze swojego bekowego ogiera :)

prawda jest taka, że do parlamentarnych pójdzie więcej wyborców niż te 50%, zaś dla 95% wyborców KORWiN = Korwin, a Korwin wyżej 0,5 mln wyborów nie ugra, choćby nie wiadomo jak się spinał.

Być może przekroczy 5%, ale to będzie 5% z kawałeczkiem,
  • Odpowiedz
@franekfm: Jak G... wiem co robisz to tak samo jak byś nic nie robił. Właśnie o to chodzi. Póki co słyniesz z szydzenia z ludzi o tych samych poglądach.
@pila_mechaniczna:

do parlamentarnych pójdzie więcej wyborców niż te 50%

Znowu pudło.
Co do KORWINa to jest potencjałna 6-8%. Więcej bez koalicji z jakimiś socjalistami pokroju Kukiza jest niemożliwe.
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: Wynik Korwina do PE to nie sprawka niskiej frekwencji (elektorat Korwina wbrew pozorom nie jest wcale bardziej zmobilizowany) ale tego, że głosował wtedy na niego elektorat buntu (który ma teraz Kukiz) oraz faktu bycia jedyną partią antyunijną w zestawieniu.
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: oho, wiedzialem, ze będzie zaraz wysyp politologów xD porównywanie prezydenckich (w których startuje korwa i jest jeszcze ciasteg) do parlamentarnych, w których nawet wypokowe kuce deklarujące glos na kukiza w prezydenckich mówią, ze to #!$%@? nie istotne wybory i nie ma po co glosowac na ozjasza. Cale gorace #!$%@? takimi wysrywami alternatywnych politologów, ani jeden wpis z uwzględnieniem szerszego kontekstu i kuce licytujace sie z lewakami na oranie. Justmirkothings
  • Odpowiedz