Wpis z mikrobloga

@Niedokonczone_Zdani: a mi się smutno zrobiło, choć krula nie popieram. Ten wyraz twarzy, zupełnie jakby naprawdę liczył na więcej, a myślałem, że ma to gdzieś i chodzi mu tylko o kabaret... Szkoda, że przez te 20-kilka lat nikt z nim nie przysiadł i szczerze nie porozmawiał co ma zrobić, żeby nie trwonić kapitału poparcia... Nie, nie mam na myśli magików pokroju Tymochowicza, a zwyczajnego gościa, który spytałby się krula co naprawdę
@JackBauer: Nie jest za późno. Kukiz potrzebuje dobrze działających struktur w całej Polsce, można to jakoś przehandlować i przyjść na gotowe w koalicję z partią KORWiN.. Bo co, ma brać jelonków z łapanki, byle jakich frajerów wsadzić na listy i potem skończyć jak Palikot? Weźmie Korwina, Brauna, Mariana i elo. A co jak co, KORWiN spośród reszty antysystemowców ma najbardziej doświadczone i najlepiej zorganizowane struktury.
@JackBauer: Kuce to kuce, ja mówię o tym, że Kukiz dąży do zaorania wyborów parlamentarnych, a bez gotowych do działania struktur w całej PL nie da rady, o ile nie chce utonąć jak Palikot biorąc z łapanki. 2+2=4.