Wpis z mikrobloga

Lat komunizmu w

Polsce: 44

USA: 0


@loczyn: trzeba było przyjąć propozycję Hitlera i zaatakować ZSRR a nie wypierać się honorem po czym uciec do Londynu jak ostatni tchórz. Rzesza i tak zostałaby pokonana a w najgorszym wypadku w strefie wpływów ZSRR zostałaby Ukraina, Białoruś i reszta ekipy, a nas by przejęli ftancuzi, anglicy i amerykanie, żelazna kurtyna byłaby na Bugu.
2800$


@lerner: 2250 :)

trzeba było przyjąć propozycję Hitlera i zaatakować ZSRR

Trzeba było jeszcze za Krzyżaków się nie rozchodzić tylko utworzyć silne państwo Polskie.
Dużo można było rzeczy zrobić i Polska nie raz miała okazję stać się mocarstwem, ale jest jak jest i trzeba przyjąć to na klatę.
Tak czy owak dokonaliśmy ogromnego skoku od 89 i jestem dumny z naszego narodu. Jak pokolenie PRLu wymrze to nie odróżnisz Polaka
nie, nie jest jak jest, trzeba z tego wyciągać wnioski a nie zaciągać jak smutny Janusz pod monopolowym "i tak to już jest"


@lerner: Ja nie powiedziałem żeby to akceptować, powiedziałem tylko, że nie ma co rozpamiętywać. Zostaliśmy skalani przez naród Rosyjski - barbarzyński i trzeba przyjąć to do świadomości i z tym walczyć, a nie rozpamiętywać.
Ja nie patrzę co było wczoraj, ja myślę co robić teraz by jutro było
wziąłem to co czytam na oko z USA xD


@bialysony:
nie, to jest prawdziwa średnia. Istotny jest fakt że ludzie mylą średnią z wartością przeciętną, jeżeli ja i ty zarabiamy po 20k miesięcznie a 10 wykopków 1000, średnia wychodzi 4300zł, stąd te wszystkie teksty typu "kto tyle zarabia, bo nikt z moich znajomych". Kwestia środowiska w jakim się obracasz, wiesz pewnie że w niektórych średnia krajowa to coś na kształt płacy
@nienachalny: Nie licząc ceny urządzeń również niezbędnych do korzystania z komputera (myszka, klawiatura, monitor itp itd) to ja za swojego kompa, na którym płynnie chodzi GTA V na minimum, dałem 1800 zł... 4 lata temu.
@nienachalny: To typowe w pewnym wieku, że zarobki w Polsce przelicza się na inne dobra. Też tak kiedyś miałem, najpierw ze sprzętem i konsolami, potem z samochodami, a potem z ogólnymi kosztami utrzymania.

I wiesz co mi w końcu wyszło? Że tak czy inaczej trzeba #!$%@?ć żeby nie pracować jako niewolnik za 15 zł/h czy 15$/h jako trybik korporacyjny czy chłop na budowie. To są gówno a nie pieniądze i tutaj