Wpis z mikrobloga

Już jutro o godzinie 20:00 start kwalifikacji do wyścigu serii GT3 na torze w Abu Dhabi - Download

Od 19:00 Rozpoczyna się nieobowiązkowa sesja treningowa.

opcjonalnie zapraszam na Team Speak
ts3.msurma.net
kanał 30 Assetto Corsa

Będzie to ostatni dzień wyścigowy pierwszego sezonu #acleague w planach jest drugi sezon jednak rozegrany on będzie tylko wtedy jeśli będzie widoczne zainteresowanie takim pomysłem.
Kolejną rzeczą jest to na jakiej grze będziemy rozgrywać drugi sezon wybór między #assettocorsa a #projectcars

Wiadomo Assetto to bezkompromisowa fizyka i wszechobecne mody poprawiające rozgrywkę ale i jednocześnie słaby netcode oraz mus stawiania serwera dedykowanego za który jeśli już się zdecydujemy na drugi sezon będzie trzeba regularnie opłacać.
Project Cars oferuje Trochę bardziej uproszczoną fizykę ale w zamian mamy do dyspozycji zróżnicowane klasy wyścigowe, mnogość torów i opcji konfiguracji wyścigu tj pogoda czy też pory dnia. Dobrą sprawą jest łatwość ustawiania sesji Online prosto z menu gry

Wołam możliwie wszystkich zainteresowanych, plusujcie #ankieta na podstawie niej zdecyduje się co dalej
@iAdamM @zacmiony @manix93 @Rabsztok @xoSx_Racing @tatwarm @oldman83 @ckbucu @xWaleq @pierozkovy @damian_co_dalej @matelusz1 @James_Earl_Cash @kamien_w_bucie
@KYCu @Paplo @Triplesix @Zwiejus @pazdzioch564

#assettocorsa #gry #simracing #pcarsleague
TheSznikers - Już jutro o godzinie 20:00 start kwalifikacji do wyścigu serii GT3 na t...

źródło: comment_SIjHXuFLYGBBX996NC9qV9rOxAGL7E3h.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@TheSznikers: czekalem na to ;) jak wiesz prawie nigdy nie jestem w stanie byc na wyscigu, wiec nie glosuje. Mimo tego, jak padnie na project cars to zawolaj - moge czasami pojezdzic bo gra nie wymaga az tyle czasu na treningi co assetto - tam bez tych kilku godzin na jednym torze i jako takiego doswiadczenia z konkretnym autem nie ma nawet co startowac ;)
  • Odpowiedz
@TheSznikers: zaglosowalem za pcars. Fizyke, fb i ogolne czucie auta jest duzo gorsze ale gra cieszy sie sporym zainteresowaniem i jest szansa, ze zglosi sie wiecej chetnych. Zobaczymy jaka bedzie reakcja tworcow AC na pcars bo jesli nie wezma sie ostro za ulepszanie gry to kolejnych dlc nikt im juz nie kupi.
  • Odpowiedz
@TheSznikers: kurde ja kupiłem assetto w zasadzie pod ligę, p cars szybko nie kupię bo właśnie remont auta zrujnowal mój budżet, nie mówiąc już o tym że jednak fizyka w assetto daje mi więcej zabawy
  • Odpowiedz