Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki! Tydzien temu minal mi rok od pierwszego zakupu na aliexpress ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tym czasie dokonalem 53 zamowien. Od okularow,zegarkow, masek, pokorowcow na telefon, powerbankow, digitizerow az po telefon komorkowy. Musze powiedziec ze jestem mega zadowolony. Nie tylko ze stosunku ceny do jakosci produktow ktore kupilem ale bardziej z podejscia ping pongow do klienta. Niech wszystkie #januszebiznesu z allegro ucza sie od naszych zoltych majfrendow ( ͜͡ʖ ͡€)
wolam i dziekuje #soaringsing za otworzenie oczu na azjatycki rynek ;) :P

#aliexpress #oswiadczenie
  • 52
@vomar: noooo to grubo Mirku! Ile to lat? Ile zamowien? A ze uzaleznia to wiem...wczoraj z nudow zakupilem kolejne okulary (mam juz chyba z 8 par :P ) a niedawno jakies #!$%@? pozamawialem bo jakos teskno mi bylo do ali :P
@zychol: Cieszę się że w takim pozytywnym tonie napisałeś to podsumowanie :) tylko uważaj żebyś nie skończył jak kolega @vomar bo nie chciałbym Cię mieć na sumieniu kiedy oszczędności życia przepuścisz u Majfriendów ;p
btw ja się ostatnio bardzo przekonałem do banggood, super szybka wysyłka, świetne ceny ale trochę brakuje tej adrenaliny bo aż zbyt pewnie się robi te zakupy u nich ;P
@soaringsing: inaczej niż pozytywnie nie mogłem się wypowiedzieć. Nawet kiedy miałem jakieś obiekcje do towaru to Ping pongi zawsze chętnie pomagali. Co do przepuszczenia oszczędności to spokojnie...za malo zarabiam zeby jakiekolwiek posiadać :P...a ten banggood cały to to samo co Ali? W sensie ze od latarek po nasiona? :)