Wpis z mikrobloga

@equo: poziom spoko. Dobrze mi poszło. Czasu trochę mało ale ja szybko piszę więc luz. Kilka ziomków u mnie nie zdażyło wszystkiego. Łatwiejszy niż próbny z CKE w tym roku.
Zadania nietypowe, dziwna punktacja. Dużo bardzo czytania - z informacji wstępnych.
@equo: pisalem stara podstawke tak dla beki, bo i tak ide na elektronike. uwazam, ze latwa byla. mysle, ze bede mial z 50% a od 3 klasy sie nie uczylem jej.
@Carnesir: niektóre zadania powiem szczerze mnie przygniotły, poza tym policzyłem introny zamiast eksonów, nie wiem jak to zrobiłem, miejmy nadzieję, że będzie te 80% , teraz trochę sobie pluję w brodę. Patrzyłem na arkusz nowej podstawy i moim zdaniem poziomy byly zbliżone i tak naprawdę o to chodziło CKE, bo nie zmieniły się zasady rekrutacji na studia. MEDYCYNO ŻEGNAJ ;)
@equo: Hmm, co do tej rekrutacji na studia to się trochę zmieniły zasady rekrutacji na niektórych uczelniach, a poza tym pewnie progi trochę spadną więc jak celujesz w dwie 80 to spokojnie się dostaniesz na medycynę :D