Wpis z mikrobloga

@xSQr: to może akurat z endokrynologiem problem. Mi się zdarzyło takie czekanie rok temu, ale to była wizyta u alergologa w sezonie letnim, czyli w najgorszym możliwym okresie. A tak, to zawsze czekam 1 tydzień max ;-)
@xSQr: sprawdzaj terminy późnym wieczorem, jakoś po północy chyba mają jakieś przemiały w systemie bo bardzo często pojawiają się wtedy terminy na najbliższe dni których wcześniej nie było.
@xSQr: Nie wiem jak w stolicy i to z endokrynologiem, ale ja w Pyrlandii z dnia na dzień dermatologa miałem. Na pewno lepiej niż czekać rok bądź dwa lata na zwykłą wizytę :D
@szcz33pan: no widzisz, w mojej przychodni to trzeba stać od 6 rano w kolejce po numerek, zeby sie gdziekolwiek zapisać, także lux med jest wygodniejszą opcją ;-)
A jak długi termin oczekiwania jest, to dopiero idę do publicznej przychodni.
@xSQr: Każdego dnia do ludzi którzy są zapisani na wizyty wysyłane są smsy czy nie chcą odwołać wizyty. Polecam dzwonić na zapisy koło 14 każdego dnia bo prawie zawsze ktoś coś odwoła. Wtedy są duże szanse na termin tego samego dnia lub następnego może nie w centrum warszawy ale jednak w warszawie. Zapewne tydzień dzwonienia ale szybciej się nie da ( ͡° ʖ̯ ͡°)