Wpis z mikrobloga

Wielki bankowy skandal w Rosji. Wyłudzono pieniądze klientów za 1,4 mld dol. Dlatego jestem za bitcoinem. Chcesz zarządzać moimi pieniędzmi przedstaw zabezpieczenie i gwarancję, że mi ich nie ukradniesz.

Rosyjskie MSW prowadzi śledztwo ws. wyprowadzenia z kont klientów prywatnego Mosoblbanku co najmniej 1,4 mld dol. Główny podejrzany otrzymał w przeszłości dwa razy tytuł Człowieka Roku Rosji.

#btc #bitcoin #kryptowaluty #bitmarket #bank #banki #finanse #rosja #scam
  • 11
No tak, bitcoin taki bezpieczny, a ostatnio ludzie umoczyli kasę jak właściciele giełd zwiali z ich depozytami.


@Mave: a jak mylisz dlaczego jest tu tag #bitmarket? To co się stało kolego nie ma nic wspólnego z samym bitcoinem tylko z bankami i tym, że ludzie celowo zostali przyzwyczajeni do takiego systemu, który nawet teraz próbuje zakazać gotówki. Wtedy już w ogóle nie będziesz miał wyboru żadnego tylko zdanie się na
Wielu ludzi ma skłonność do trzymania BTC na giełdzie bo traktuje je jak banki. BTC na swoim wallecie to jak w skarpecie pod łóżkiem, a na giełdzie to jak w banku. Lata prania mózgu :)


@Pipcieo: bingo lata prania mózgu! A #bitmarket czy #bitbay na całkiem nowym systemie próbuje zastosować ten sam zepsuty schemat co teraz banki. Mało tego, że są bankiem ale tworzą nowe reguły, teraz musisz legitymować się przed
p.....4 - > Wielu ludzi ma skłonność do trzymania BTC na giełdzie bo traktuje je jak ...
One (bitmarket, bitbay) chcą po prostu zarabiać :)


@Pipcieo: zarabiać na nas ale działać przeciwko nam.

Bitmarket, trzyma naszą kasę ale nie raczy przysłać maila i uprzedzić, że nie będę mógł wypłacić moich pieniędzy narażając mnie na stres. Jak znikną to teraz mam zgłosić się na Seszele ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bitbay, gość z filmiku to jakiś nieogarnięty, cieszy się, że kapuje, współpracuje z policją i tworzy