Wpis z mikrobloga

Odezwa do Pawła Kukiza: Panie Pawle wydaje mi się, że powinien pan przystać na propozycję pana Janusza. Wiem, że przez miesiące walczył pan o wprowadzenie JOWów, ale wiele wskazuje na to, że mogą one zadziałać na niekorzyść obalenia systemu. Wiem, że ciężko będzie się teraz przyznać do pomyłki lub zmienić główne hasło kampanii, ale proszę pamiętać, że ludzie są z panem nie dla JOWów, a dla tego jakim człowiekiem pan jest i że widzą w panu szczerość i autentyczność. Przyznając się do pomyłki lub nawet otwierając się na dalszą dyskusję w tej sprawie, zyska pan jeszcze większy szacunek. Jako obywatele tęsknimy dziś za przywódcami, dla których rezygnacja z własnej racji na rzecz interesu narodu jest normalnością.
#kukiz #korwin #polityka #wybory
  • 15
@jjstok: odezwa do Pana Kuca: Panie Kucu wydaje mi się że powinien pan przystać na propzycję pana Kukiza. Wiem, że przez dekady walczył pan o wprowadzenie liberalizmu, ale wiele wskazuje na to, że może on zadziałać na niekorzyść obalenia systemu. Wiem, że ciężko będzie się teraz przyznać do pomyłki lub zmienić głowne hasło kampanii (lol!), ale prosze pamieać, ze ludzie są za panem nie dla poglądów (o #!$%@? lol!), a dla
wprowadzenie liberalizmu, ale wiele wskazuje na to, że może on zadziałać na niekorzyść obalenia systemu.


@zgnily: lol, właśnie sam siebie zaorałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"liberalizm może nie jest antysystemowy"
versus
"JOW (zabetonowanie 2-3 największych partii w systemie) może nie jest antysystemowy"

#zaorane #lewackalogika
@rfree: lol, grzebanie w konstytucji vs grzebanie w majtach na kanapie
samozaoranie i masakracja w połączeniu z totalną spieroliną kucowatą w postaci wyrobu człowiekopodobnego.
tutaj nie chodzi o JOW, tylko o #!$%@? systemu, o to by media (1 władza) były odsuczone i ludzie mieli poczucie że można coś zmienić ruchem oddolnym, samo to jest wartościowe.

ps
wy chyba oszukujecie, piszecie z zagranicy i u was jest 5 po południu ?
utaj nie chodzi o JOW, tylko o rozpierdo

były odsuczone


@zgnily: ok dużo bełkoczesz, ale jaki postulat ma Kukiz? Jak wiadomo - JOW.

JOW -> zabetonowanie systemu
a mniej biurokracji i podatków -> antysystemowość

to chyba oczywiste. Rozumiem że nic mądrego nie odpiszesz w tym zakresie? No i dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rfree: postulat? Przez kilka lat lobbował JOW na tyle skutecznie że przez 2 tygodnie #!$%@?ł JKM i innych prawicowców w sondażach. Gdy zaczęła się presja na parlament i partie zaczął otwarcie mówić o współpracy i wspólnym froncie, zaznaczając że poglądy JKM i RN są mu bliskie. Starczy #!$%@?? Czy mam ci udowadnia że kukiz nie jest wielbłądem?
Powtórzę się: dopóki kukiz śpiewa nie fałszując, a miał ledwie 2 tygodnie by się
Przez kilka lat lobbował JOW na tyle skutecznie że przez 2 tygodnie #!$%@?ł JKM


@zgnily:

1. nikt nie słyszał o JOW jeszcze pare miesięcy temu
2. nikt nie głosuje na Kukiza "o, bo chce JOW ale super całe życie marzyłem o JOW", tylko bo szuka kogoś z poza bandy-czworga. Niestety JOW akurat pomoże bandzie czworga bo nie ma żadnego województwa gdzie ktoś z poza betonu wy wygrywał 1sze miejsce (mandat).
@rfree: @Dobre_bo_z_Marcepanem: #!$%@?, ludzie, powiem po Kucowemu, jak JKM na wiecu wyborczym:
Ja jestem złodziejem, wy macie 100 mln które chcę wam #!$%@?ć. Przychodzę do was gram według waszych zasad, mówię otwarcie, że chcę wam je zapieprzyć. Wam, czyli tobie i twojej rodzinie. Co robisz? Dla ułatwienia dodam: masz służby i jesteś w stanie zużyć 10% z tej 100tki, żeby mnie #!$%@?ć.
No dobra, jeszcze wam ułatwię: ja mam, dajmy