Wpis z mikrobloga

Wkleję tutaj:

Mam problem z ludźmi którzy głosują na Janusza Korwin-Mikke. Ale nie chodzi o jego przekonania czy postulaty, bo te znam tylko powierzchniowo i trudno mi z nimi dyskutować. Rzecz w tym że podczas gdy większość ludzi głosujących na niego całkowicie świadomie, robi to aby w Polsce wreszcie coś się zmieniło i żeby żyło się im lepiej, Korwin-Mikke otwarcie mówi że hedoniści powinni się wstydzić swojego egoizmu. Niby można popierać kogoś o odmiennych poglądach ale to raczej zjawisko rzadkie.

Czemu hedoniści głosują na Korwina-Mikke? To świadoma nadzieja czy naiwne niezrozumienie postulatów?

#korwin
  • 8
Chciałem konkretów a mam ból dupy.


@AdireQ: Dostałeś bólu dupy? Od czego?
Jeśli chcesz konkretów to daj z siebie choć minimum- bo bez złośliwości tu własnie o przekonania i postulaty Korwina chodzi. Upraszczając- każdy działa na własne konto i ryzyko.
Hedonistom to odpowiada, bo ogladają się tylko na siebie.
"Upraszczając- każdy działa na własne konto i ryzyko. Hedonistom to odpowiada, bo ogladają się tylko na siebie."

@kiszczak: Brzmi sensownie. Dzięki.
Ponoć złe relacje z ojcem determinują nieumiejętność podporządkowania się władzy. Anarchistą nie jestem. Chaosu nie cierpię. Ale najwyraźniej jednak przypisuje Korwinowi jakieś nieprzyjemne cechy i nie chce się mu podporządkować. Błąd poznawczy.