Wpis z mikrobloga

Mirki. Którą kartę przedpłaconą polecacie do zakupów w internecie? Chodzi mi o kartę walutową żeby bez strat na przewalutowaniu robić zakupy #aliexpress ? Najlepsza była by karta na okaziciela bez umów, czy zakładania konta macierzystego w banku. Co sądzicie o kartach jakie oferuje cinkciarz.pl i inne kantory online?
1.Karta ma być w miarę bezpłatna.
2.Szybko ładowalna z mojego banku - t-mobile u. bankowe (najlepiej od razu :)).
3.Chcę tanio zmieniać cebuliony na dolce w kantorach online żeby #cebula zgadzała się w 100% (przewalutowaniu mówimy nie).

Jak macie jeszcze jakieś #protip odnośnie płatności i zakupów u myfriendów, tak ogólnie to chętnie przyjmę taką wiedzę bo ja świeżak ( ͡ ͜ʖ ͡)
Z góry dzięki.

#zakupy #pytanie #banki #finanse #oszczedzanie #cebulacontent #kiciochpyta
  • 9
@Kamson_San: Ponieważ nie zamierzam płacić z głównego konta za zakupy u skońsych, ani z ali ani z innych sklepów. Tak zwane dmuchanie na zimne. Ostrożny jestem i łątwiej bdzie mi kontrolować wydatki na w sumie niepotrzebne chińskie pierdoły.
@prawdziwek: Coś nie mogę tego znaleźć. Zaraz poszukam dokładniej.
@graziacz76: Ja się co chwilę spotykam z tym że liderwalut ma obecnie naj;lepsze ceny (to opinia neta, nie moja).
@Kamson_San: Po za tym mając takie konto i tak chyba płacisz za chamskie przewalutowanie PLN->EUR->USD?
Wiem że nie ma przewalutowania przy wypłatach z bankomatów za granicą, ale przy jechaniu złotówek na USD raczej zapłacisz haracz. Mając kartę kantorową unikasz tego i masz praktycznie jedne z najniższych cen jakie są możliwe. Zakupy w chin to cebula sama w sobie i trzeba ją ciągnąć na 100%. Każdy grosik, to #stylzycia ( ͡