Wpis z mikrobloga

1. #braun - niestety, przegrał debatę :/ lubię go baaardzo, ale przeciętny widz tvp usłyszał dzisiaj z jego ust tylko szczęść boże, żydzi, masoneria no i to godło...
2. #palikot - śmieć, próbował jechać po innych kandydatach i rzucać swoimi starymi hasłami, ale nawet przeciętny widz tvp już się na to nie nabierze
3. #korwin - źle wystartował, pierwsze wypowiedzi mogły odstraszyć słuchaczy, ale z czasem się na szczęście rozkręcił :) rozjechał jowy Kukiza i pięknie zaorał na koniec tekstem, że teraz połowa kandydatów ma takie poglądy jak on :) mógł trochę po tej debacie zyskać :)
4. #jacekwilk - stremowany, ale powiedział kilka ważnych rzeczy ;) ośmieszył się tym podziałem nazwiska na literki i jako jedyny z antysystemowców bardziej recytował niż wchodził w dyskusję... niech wraca do Korwina
5. #mariankowalski - chyba największy wygrany tej debaty, na początku trema go zżerała i myślałem, że nic z tego nie będzie, ale później się rozkręcił :) zyska :)
6. #magdalenaogorek - przyszła, wyrecytowała i poszła, mogła chociaż tyłkiem poświecić ;P próbowała przekonać kobiety do siebie, ale raczej straci po tej debacie :)
7. #jarubas - @powodzenia nie dał dzisiaj rady :P recytował tak samo jak Ogórek, a jak Kukiz go pojechał to nic nie odpowiedział, bo miał w głowie tylko wyuczoną regułkę xD u niego głosy bez zmian, bo i tak zagłosują na niego tylko ludzie psl albo nawet i nie (i pójdą ich głosy na Bula)
8. #duda - pinokio wystrugany przez ludzi pr od pisu, mam nadzieję, że dużo straci po tej debacie, bo wypadł beznadziejnie, jego jedyne plusy to ludzie z wypranymi mózgami przez pis i ci, którzy się przekupią obiecanymi 500 zł ;)
9. #kukiz - na plus akcja z krzesłem i końcówka, na minus ogólny brak ogarnięcia, raz nie wiedział co mówić no i dał się zaorać Korwinowi z jowami (Kowalski też jowy zjechał :) )
10. #tatajno - tatajno to łajno, ośmieszył się nie stosowaniem do ustalonych zasad i zaproszeniem kandydatów do głosowania nad zmianą zasad debaty xD bełkotał i dzięki temu pozostanie anonimem :)

mój głos oczywiście na Korwina :)

oby zrodzony w Bulu stracił w oczach ludzi za brak przyjścia, szkoda, że kandydaci nie mieli więcej czasu, by móc go wykorzystać na jechanie po nim
#debata
  • 17
@Lubelski_kocur: W wiekszosci sie zgodze. Co do Wilka to moze nie ze sie osmieszyl ale motyw z literkami byl bardzo tanim zagraniem. Jesli chodzi o Ogorek to nie jestem pewien czy straci. Wypadla na pewno lepiej niz Duda przy czym duzo lepiej wygladala a niestety duzo osob glosujacych jest ludzmi glupimi i nie dociera do nich co sie mowi, tylko byle sie dobrze prezentowac a kupia to co sie im wcisnie.
@Lubelski_kocur: hmm, nie rozumiem właśnie tych wpisów, że Korwin zaorał JOWy Kukizowe. Tzn. tak było, ale od momentu wypowiedzi Kukiza, który moim zdaniem pięknie mu odpowiedział, nie obrażając, a tłumacząc, że nie ma idealnego systemu, a JOWy tylko na początek w wiadomym celu. Zresztą oboje ładnie wyszli w debacie razem, choć Kukiz nieco słabiej z uwagi na drugą część i pytanie W drugiej kolejności znienacka, gdzie nie zdążył przeczytać co chciał