Wpis z mikrobloga

Marian o powodach swojego "tylko" podstawowego wykształcenia:

Zawsze chciałem studiować ichtiologię, ale gdy rozchorował się mój ojeciec musiałem prowadzić firmę rodzinną, w związku z tym w III klasie liceum musiałem przerwać naukę.

Szanuję.

Presja na wykształcenie (jako ukończenie jakiegoś poziomu edukacji) w Polsce to jakaś żenada. O mało czym zazwyczaj to świadczy, a nabijanie się z "podstawowego wykształcenia" Mariana w odniesieniu do innych, "wyedukowanych" kandydatów jest głupie.

#
#mariankowalski #ruchnarodowy #ama #neuropa #4konserwy #polityka
  • 30
  • Odpowiedz
  • 20
@krolikbartek: nabijac się z jego wyksztalcenia mogą chyba tylko dzisiejsi hehe studenci ewentualnie absolwenci studiów z ostatnich kilku lat. Zero świadomości jak wyglądał dostęp do nauki za komuny, ze to nie bylo tak jak teraz, ze piszesz zalosna mature z zalosnym wynikiem i idziesz sobie na hehe europeistyke, jam wielki student, za hajs matki baluj xDDD
RN to nie jest "moja" partia, ale szanuję Pana Mariana.
  • Odpowiedz
@krolikbartek: Jako osoba która zadała to pytanie, może się odniosę, celem nie było obrażać - dostałem od kandydata merytoryczną odpowiedź, dowiedziałem się czegoś nowego i zyskał w moich oczach. Chyba po to są AMA, a nie żeby pytać o kaczki, kebaby i wklejać śmieszne obrazki.
  • Odpowiedz
@mojwa: Nie to żebym się czepiał czyjegoś wykształcenia, papierek o niczym nie świadczy, ale nie kupuję w ogóle takich wyjaśnień, jakby ktoś chciał mieć maturę i studia, spokojnie by zrobił. Niech po prostu powie, że mu to już do niczego niepotrzebne. Po co mydlić oczy
  • Odpowiedz
  • 0
@ajuto00: pewnie, moglby teraz isc do zaocznego LO i na zaoczne studia - ale w domysle z jakiegoś powodu zrezygnowal z dalszego ksztalcenia w mlodosci i to ten fakt tlumaczy. A nie to, ze nagle w wieku 40 lat nie poszedl do LO zeby zrobic maturę, bo przecież mozna.
  • Odpowiedz