Wpis z mikrobloga

Marian o powodach swojego "tylko" podstawowego wykształcenia:

Zawsze chciałem studiować ichtiologię, ale gdy rozchorował się mój ojeciec musiałem prowadzić firmę rodzinną, w związku z tym w III klasie liceum musiałem przerwać naukę.

Szanuję.

Presja na wykształcenie (jako ukończenie jakiegoś poziomu edukacji) w Polsce to jakaś żenada. O mało czym zazwyczaj to świadczy, a nabijanie się z "podstawowego wykształcenia" Mariana w odniesieniu do innych, "wyedukowanych" kandydatów jest głupie.

#
#mariankowalski #ruchnarodowy #ama #neuropa #4konserwy #polityka
  • 30
  • Odpowiedz
  • 145
Tym bardziej, że poziom jego wypowiedzi jest bardziej przemyślany od naszego obecnego nam panującego. Wywiad w radiowej trójce :)
  • Odpowiedz
Uczęszczał do I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Lublinie, z którego został usunięty.


@krolikbartek: notka z wikipedii, to jaka jest prawda? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Methagen: ok dzięki, bo gdzieś była notka o poglądach kontr, ale w zasadzie nie wyodrębnili że o walkę z komunizmem, a jakoś nie liczyłam w jakich latach to było
  • Odpowiedz
@banjo: skarżył się na dyrektorkę zagorzałą komunistkę i członkinie partii, która zdecydowanie go nie trawiła, za patriotyzm i w końcu za poparcie jakiegoś strajku czy coś go wyrzuciła, dlatego Marian ma podstawówkę tylko.
  • Odpowiedz
@banjo: chodzisz do szkoły, przydarza ci się jakaś naprawdę trudna sytuacja rodzinna, przestajesz chodzić do szkoły, usuwają cię.
@krolikbartek: po przeczytaniu odpowiedzi Mariana stwierdzam, że to najbardziej elokwentny, a przy tym też ludzki kandydat
  • Odpowiedz