Wpis z mikrobloga

Siema Mirki. Pisze bo chce się komuś wygadac oraz po to byście nie popełniali takich błędów jak ja. Mialem tu konto od dawna, ale skasowalem ze względu na mojego różowego która też tu czasem wpada.

Bylem w 4 letnim związku, wydawało mi się ze że wszystko kontroluje, byłem zimny. Ona za mną latala, byłem jej oczkiem w głowie. Myślałem że jak wyrwalem taka dziewczynę to jestem guru uwodzenia. Często się starałem żeby była szczęśliwa ale nie pokazywalem swoich uczuc. Nie dawałem kwiatów, nie chciałem jej przytulic, nie szanowalem jej. Chociaż często było dobrze to czegoś jej braklo. Nie czuła się najważniejsza.

Jeśli macie fajne dziewczyny to dbajcie o nie mirki. Pokazie im ze wam zależy, bez przesady ale czasem warto. One muszą czuć się kochane.

Poklucilismy się, padły mocne słowa z mojej strony i od razu wpadla w ramiona innego. To boli.

Teraz sama nie wie czego chce. Nie chce mnie tracić, ale chyba chciała by spróbować czegoś innego. Jest mi ciężko, mam prace, pasje.. Ale nie potrafię się na tym skupić.

Gdy już przestaje się odzywać to ona pisze. Boi się ze nie straci. Robi metlik w głowie. Nie wiem co dalej.. Czy warto się łudzić na powrót. Czy minie jej zauroczenie, bo chyba jeszcze za wcześnie budować coś nowego.

#oswiadczenie #tfwngf #feels

Zapamiętajcie, kochajcie swoje dziewczyny bo na to zasługują.
  • 21