Wpis z mikrobloga

298 930 - 63 = 298 867

Ostatnio wszystko przeciwko mnie: nauka, choroba, pogoda i inne niekorzystne okoliczności. Nie kręciłem ponad 2 tygodnie a nowy nabytek stał w garażu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dzisiaj postanowiłem: jedziem, mimo, że kaszel i katar dalej męczy.

Trasa: 2/3 asfalt, reszta to odcinek dystansu Hobby edycji pruchnickiej Cyklokarpat 2014. Tym samym była to pierwsza jazda nowym nabytkiem w terenie. Na szczęście ostały się oznaczenia na drzewach więc można było podążać za strzałkami. Niestety przez ostatnie 2 dni wprost lało i trasa zmieniła się w...bagno. Okolice Pruchnika zbudowane są na glinie więc wszystko zostało momentalnie nim zaklejone () Trzeba było sprowadzać z zjazdów rower bo nawet minimalna prędkość powodowała uślizg kół (jedna gleba zaliczona...).
W samym Pruchniku spotkałem kolarza z Jarosławia. Chwilę porozmawialiśmy, pozachwycałem się jego sprzętem (carbonowy full Ghosta na pełnym XT i amortyzacji FOXa) i wspólnie pokręciliśmy w kierunku na Jarosław.
Co mogę rzec o nowym sprzęcie? Różnica w stosunku do starego Krossa jest naprawdę wielka acz jest pomysł paru usprawnień ( ͡° ͜ʖ ͡°) Póki co trzeba wrócić do jazdy bo było czuć w nogach tą przerwę...

#rowerowyrownik
Pobierz Kafarek555 - 298 930 - 63 = 298 867

Ostatnio wszystko przeciwko mnie: nauka, choro...
źródło: comment_RkUwlZtfzoapw4uHYeaBqFU5LYn7ormJ.jpg
  • 4
@mailo: Na zdjęciu było jeszcze widać jakoś bieżnik...kilometr dalej nie było widocznego ani bieżnika ani przedniej przerzutki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Acz słyszałem od tego faceta, że wczoraj na rozpoczęciu Cyklo w Przemyślu to było wprost ekstremalnie, dużo osób z rozciętymi nogami, rękoma i złamaniami....
@Kafarek555: Tak, właśnie przeglądałem sobie zdjęcia z Przemyśla - masakra :D
Ale w tamtym roku w Pruchniku też było ciekawie, 40 kilometrowe mega zmordowało mnie bardziej niż 60km w Dukli.
@mailo: W Pruchniku jechałem 3 lata temu, przy tym 34 stopniowym upale. Dla równowagi wtedy ludzi masowo zwozili z tras z przegrzania i zasłabnięć. Coś nie mam szczęścia do tych okolic ( ͡° ͜ʖ ͡°)