Wpis z mikrobloga

@klintystwood: Ty nie zrozumiałeś. Górnik też nic "mi" nie zrobił, ale jego akcje doprowadziły do tego że muszę wywalać więcej kasy z podatków. A co ten chłopak "mi" zrobił? To że przez takich debili jak on trzeba wysyłać policję na jakiś mecz 15stej ligi, bo idioci nie umieją się zachować. Ci policjanci za darmo też tam nie stoją. Przez to policji nie ma tam, gdzie jest na prawdę potrzebna, plus
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Eee wszystko ok, ale to bzdura z tym podbijaniem sondaży. Akurat to strzał w potylicę i to 2 razy. Więc akurat te rzeczy pisze bo tak uważa (a uważa głupio jak dla mnie), a nie bo ma mu to dać jakikolwiek zysk, a wręcz przeciiwnie, spooooro stracił tym wpisem.
  • Odpowiedz
A jutro Korwin będzie musiał przytaknąć Wiplerowi i zrobi z siebie idiotę albo będzie obstawał przy "strzelaniu do bandytów" i zrobi z Wiplera idiotę. Tak czy inaczej, jedna z twarzy KORWiNa, zakończy jutro dzień z łatką idioty. Jest też trzecia możliwość ale nie będę wam podpowiadał jak zażegnać kryzys. xD
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: No tylko zapomnialo ci sie, JAKI JEST POWÓD tego ze Korwi chcual strzelac.
Gornicy probowali dokonac rozbojniczego wymuszenia pieniedzy.
Huligani ... to huligani, bija sie ze soba, awanturuja ale nie byla ich celem zorganizowana grupowa kradziez jakbw przypadku gornikow.

To bardzo duza roznica.
  • Odpowiedz