Wpis z mikrobloga

@dark_viper: no tak, ale np garminy są na ant+ (sony chyba tylko to obsługuje), polar na bt. Najważniejsze to aby nie był ze sztywnej gumy i miał uszczelkę przy pokrywie z baterią. Wg mnie takim wzorem może być pasek Garmin HRM 3 Premium, ale to tak jak pisałem jest tylko na ant+. Te z lidla niby dobre, ale podobno bez uszczelki i całe z gumy. Pozostaje Ci chyba któryś z polar
@dark_viper: wszystko zależy ile będziesz miał kasy. Zazwyczaj nie opłaca się kupować osobno paska. Wiadomo, jak będziesz kupował zegarek za 2-3lata to kup pasek osobno, a jak wcześniej to wstrzymaj się, odłóż kasy i kup np Polar M400 z paskiem.
Wg mnie takim wzorem może być pasek Garmin HRM 3 Premium, ale to tak jak pisałem jest tylko na ant+. Te z lidla niby dobre, ale podobno bez uszczelki i całe z gumy.


@lukglo86: a orientujesz się może w takich co nie potrzebują opaski? Gdzieś przy dyskusjach o niewypale jawbone UP3 mignęła mi nazwa jakiegoś zegarka co idealnie mierzy puls przy bieganiu a teraz nie mogę namierzyć...