Wpis z mikrobloga

O kur... ! Słyszeliście ? Western Union i Ripple partnerami ! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taki wróg kryptowalut jak Western Union skapitolował i przyłączył się ? Uznaję to za wielki przełom. Dlaczego mnie to nie dziwi ? ;)


We're excited to announce ... we're working w/@WesternUnion on a pilot to provide infrastructure for real-time settlement

Western Union ‘Capitulates’ to Crypto with Ripple Labs Partnership
#btc #bitcoin #kryptowaluty #ripple #bank #banki #finanse
Pobierz p.....4 - O kur... ! Słyszeliście ? Western Union i Ripple partnerami ! ( ͡° ͜ʖ ͡°) T...
źródło: comment_TZf6XF2HHvdGnEQlse9kvF16lUajHuZM.jpg
  • 15
nie cieszyłbym się szczególnie że ripple to przeciwieństwo kryptowlaut, nie wiem czy słyszałeś ale ma tam być weryfikacja użytkowników jeśli chcesz korzystać czyli takie Western Union, Visa, Master card w wersji pseudokrypto


@maniakbitcoin: dokładnie tak jak napisałeś i waśnie dlatego Ripple to tylko niewielki procent mojego portfolio ;) Lwia część to nasz bitek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chodzi mi o to, że teraz już powoli zaczną niektórym
@Hedonistyczna_jagodowa_jajecznica: jeszcze niedawno prowadzili zakrojoną na szeroką skalę wojnę propagandową przeciwko kryptowalutom i nagle przyjaciele??? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie w myśl zasady, że jak nie możesz kogoś pokonać to lepiej się do niego przyłączyć czy coś w tym rodzaju.
Żeby nie było wątpliwości oni w to wchodzą, żeby dalej kroić ludzi albo inwigilować zawsze musi być motyw! Nie dlatego że nagle ze zdzierców stali się filantropami
@pawlo74: Byłoby fajnie, jakby napisali co dokładnie ma robić ripple w tym układzie. Mam o nich generalnie złe mniemanie (w kwestii polityki, technologicznie ripple jest ok.), i chciałbym wiedzieć, w jaki sposób to może usprawnić model biznesowy WU. Wewnętrzne rozliczenia WU od dawna wykonuje tradycyjnymi metodami (czytaj typowa baza danych + odpowiednia redundancja), nie widzę tu miejsca na ripple. To miałoby sens, gdyby WU chciałoby efektywnie rozliczać się z innymi podmiotami...
mówiłem, że ripple do dobry wybór ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@tyskieponadwszystkie: Mówiłeś o tym jak Ripple stało po 6k, news jest od wczoraj a kurs poszedł o magiczne 1%. Więc apropo dobrego wyboru, Twój nabywca jest 50% w plecy. Wiem bo sam się zastanawiałem nad kupnem.
@xrn51: Maz rację, pamiętam jak tyskie zwracał na kończynki uwagę, ale nie oznacza to, że coin ten nie da zarobić nawet tamtym inwestorom. Najnowsze newsy wskazują że tak, tym bardziej wskazując na inwestowanie teraz. Niedługi już czas powinien zweryfikować które coiny są "coś" warte. A co do do tyskie'go, to spoko gość, nawet zawszespoko, nikogo nigdy nie namawia nachalnie i dobrze pisze - w sensie lubię czytać, to co pisze. Kawał
@Tomciox: Zgadzam się z Tobą w 100%, jednak nie ma co się w obecnej sytuacji cieszyć, że sugerowało się komuś żeby kupił ripple po 6k (choc sam w ten sposób uwalam kase dzień w dzień, kupując Dasha po 15k zamiast 12k). Ale tak @tyskieponadwszystkie to chyba jeden z najlepszych wykopków podchodzi do sprawy jasno i rzetelnie bez większych emocji. A do informacji, które mi podsyła pod nos nie dotarł bym długo