Wpis z mikrobloga

Wyznaje świętą zasadę, że jeśli ktoś chce mnie odwiedzić w mojej norze, to musi się ze mną wpierw umówić. Nie ma opcji żebym kogoś wpuścił z niezapowiedzianą wizytą bo po prostu nie wstaję do domofonu. Jest jeden wyjątek pod tytułem obowiązkowe przeglądy kominiarskie. Jestem racjonalny i nie chcę się udusić czadem czy #!$%@? tam z komina się wydostaje. Jeśli więc widzę na drzwiach kartkę, że w tym i tym dniu będzie chodził kominiarz to niezapowiedziany gość ma szansę mnie oszukać i mu otworzę.
Wczoraj wracam z roboty, patrzę i wisi kartka, że będą łazić. Ok. Czyli dzisiaj jest dyspensa dla domofonowych #!$%@?ów - wszelkiej maści cyganów, matek z dziećmi bez rąk, jehowitów, domokrążców i całego tego plebsu, którego jedynym celem jest w jakiś sposób mnie wykorzystać. Przykra sprawa ale lepsze to niż zaczadzenie się.

Zatem jestem w domu i dzwoni domofon. No to otwieram i nie pytam "kto tam" bo wiem,że kominiarz.

POWIEM WAM, ŻE #!$%@? PRZEGLĄD KOMINIARSKI EVER NIE POLECAM TEJ EKIPY

Curwa. Otwieram typom. #!$%@? mi się do mieszkania trzech smutnych gości z jakimiś urządzeniami i zaczynają cały lokal sprawdzać. Tłumaczę debilom, że ciągi mam tylko w kuchni a ci, że to na ewentualność jakichś bomb i wąglika. Nie no dobra, zawsze mi tylko przepustowość sprawdzali to niech i wąglika zbadają.

Uznałem, że to jacyś kominiarscy czeladnicy bo zaraz wszedł w garniaku jakiś gruby gość, taki typowy fachman co przychodzi na gotowe jak młodzi skończą #!$%@?ć.

Zawsze kupuję od tych #!$%@?ów kalendarz bo mi kumpel powiedział, ze jak się nie kupi kalendarza to potem kominiarze w zemście jak siedzą na dachu to srają do komina a jak im bzyczą te takie czujniki dymu na przeglądach to i tak wpisuja w protokole że jest cug i się można zaczadzić.
No to pytam gościa czy ma kalendarz bo już kwiecień a ja jeszcze kominiarskiego nie mam a to hehe przynosi szczęscie i że koniecznie chce z grosikiem.
Dał mi jakieś #!$%@? ulotki BHP pn. Zgoda i Bezpieczeństwo ze swoją mordą.

ŻADNEGO PROTOKOŁU!!! BEZNADZIEJA I BRAK PROFESJONALIZMU!!!

monitoring uchwycił moment jak kominiarz wchodzi.
Więcej typa do domu nie wpuszczę.

#truestory
Pobierz m.....l - Wyznaje świętą zasadę, że jeśli ktoś chce mnie odwiedzić w mojej norze, to ...
źródło: comment_SA900OmomevSbTQ0JyX0gilGRFrvTDUC.jpg
  • 27