Wpis z mikrobloga

Śmiertelny ch... w motocyklistów, którzy tymi swoimi wydechami wyją tak jakby była wojna. Idziesz sobie ulicą a tu jedzie jeden, podkreślam, jeden MOTOR i robi hałas 3x większy od startującego F16.

Jakoś w kilkukrotnie mocniejszych silnikach sportowych samochodów nie ma takiego problemu, że kiedy jedzie to ściska Ci cały mózg. Nic nie strzela z wydechu, nie wyje jak brygada odrzutowców, nie zagłusza myśli.

Puść to sobie debilu jeden z drugim na słuchawkach i wtedy jedz. Lubisz jak wyje i strzela to wyj w swoje bębenki :)

Policja powinna ustawić kilka punktów kontrolnych w mieście i zrobić łapankę na tych baranów. Pomiar dopuszczalnej liczby dB z wydechu i zabieranie dowodów rejestracyjnych. I niech to wyregulują w warsztacie, bo większość specjalnie modyfikuje wydechy żeby huczeć głośniej niż inni.

To tak a propos wczorajszego otwarcia sezonu motocyklowego we Wrocławiu.

#wroclaw #motoryzacja #niepopularnaopinia lub #popularnaopinia #gorzkiezale

PS: Nie mam nic do zwykłych motocyklistów, którzy mają normalne wydechy i jeżdżą jak ludzie. Niech sobie świętują, jeżdżą, cieszą się niestaniem w korkach, możliwością wygodnego przemieszczania się. Pozdro!
  • 65
@nodikv: Byłem raz w miejscowości Pszczyna (chyba). Na małym rynku, otoczonym przez budynki, była sobie pizzeria. Pod nią stało zaparkowanych kilka motocykli z kategorii "jeździ tym gruby facet ubrany w skórę". Skądś potem zjawili się właśnie tacy Panowie, trzech wsiadło i odjechało - maszyny były dość głośne, ale zrobili to z kulturą. Ostatni odpalił motor jakąś minutę później. Od razu dał w palnik ile wejdzie, ryknął na jałowym parę razy tak,
@nodikv: a potem jak wychodzi akcja jak wczoraj było na wykopie, że motocyklista nie przepuścił motocykla ratunkowego to tłumaczą, że pewnie nie słyszał bo silnik i wydech głośny, kask wytłumiony i jeszcze pewnie miał zatyczki więc to nie jego wina, a wykopki się z zazdrości i nienawiści już czepiają:P
I na punkty kontrolne jest patent. "Zapominasz dowodu", dostajesz 50zl za brak dokumentu i jedziesz dalej. #sprawdzone 90% kontroli tak sie właśnie kończy, dlatego tyle ryczących jeździ po Polszy. Niektórzy nawet maja ciekawie rozwiązany DB killer, wystarczy kilka sekund na postoju i juz sie pomiar zmieści w normie.
@nodikv: już kolejny taki post i znów odpowiem. Bo z przelotem to trzeba umieć jeździć... A odnośnie sportowego auta... Wiesz dlaczego ich praktycznie nie słyszysz? Bo mówiąc łopatologicznie "bo ich #!$%@? mało". Praktycznie każde sportowe auto, które mnie mijało we wro miało przelot i było je słychać od paru skrzyżowań.. Szczególnie merce w amg ;)

@szoorstki: ale odróżniaj podgiętą blachę od zakrytej ;) Ja miałem podgiętą tak żeby się nie
W moim małym około 70 tys. mieście jest dwóch debili. Ale za to bardzo upierdliwych. Jeden jeździ przez miasto na krosie i jest głośniejszy od stada ścigaczy a drugi to chyba jakiś debil bez prawka. Jak tylko zrobi się ciepło to ten #!$%@? wyprowadza swojego ścigacza i zamiast jeździć piłuje gdzieś nie opodal mojego domu to gówno. I żeby robił to pół godziny, ale nie... Ta #!$%@? umysłowa potrafi to robić całe