Wpis z mikrobloga

Nosz kur*a z tymi telefonami. Jaki w końcu trzeba kupić żeby móc z niego normalnie korzystać? Miałem parędziesiąt modeli z androidem, parę z WP. Obecnie zatrzymałem się na LG G2 mini. Mam na nim zainstalowanych 5 pieprzonych aplikacji ( przeglądarka, emulator gameboy, GG, rozkład jazdy autobusów, wypok ) a się tnie.

W aplikacji sms porusza się jak mucha w gównie. Przecież ma 4 rdzenie, dałem za niego ponad 400zł i nie mogę normalnie korzystać? Z telefonu za pół tysiaka? Słownik w smsach nie nadąża za pisaniem... Przechodzenie z aplikacji do pulpitu i znowu szybko do jakiejś aplikacji to porażka. Wbijam knock code to zastanawia się pół sekundy czy prawidłowy? Serio? To super szybka nowoczesna technologia? Aparat uruchamia się tyle co mój windows na kompie...

I co mam sprzedać i znowu dołożyć z 200-300zł i kupić "lepszy"? Tak to ja niedługo dojdę do S5.

#android #gorzkiezale
  • 55
@TurboBlejzer: Też narzekałem na androida, sprawdzałęm różne modele, potem bujałem się z WindowsPhone, aż się #!$%@?łem i wziąłem iphone i mam święty spokój. Serio. A nigdy nie rozumialem tej podniety iOSem. Ale kurna, ten system działa. Może jest droższy niż normalne telefony, ale jeżeli Cie stać a cenisz sobie wygodę, to bierz iphone od wersji 5 w górę. Nie pożałujesz:)
@Karlsson: bez przesady, nie dam tyle za telefon. Ja po prostu dzwonię, smsuję, czasami internet, muzyka w pracy, dlatego wolę dotykowca z netem. Niekiedy jakieś zdjęcie, GPS raz na miesiąc.

@spenalzo: nie miałem styczności z iOS ale słyszałem i widziałem na necie testy że płynnie zapieprza toto całkiem. Ale wady zbyt duże wg mnie
@TurboBlejzer: a jakie to wady? bo ja też słyszałem wiele "złego" a jak przyszlo co do czego to się okazuje, że to nie jest jakiś wielki problem. Wiesz, jeżeli np. raz na rok nie mozesz wysłać pliku przez BT (strzelam) a przez cały rok bujasz sie z #!$%@? aparatem czy appką do SMS... to kwestia priorytetów.

No ale iphone kosztuje. Ostatnio dałem za 5s aż 2700zł (w sklepie, bez umowy wychodzi
@spenalzo: tak te pliki bt, muzyka, akcesoria i ich złącza i takie tam pierdoły.

Niestety nie ma szans żebym za telefon dał 2700... ba, tysiaka nawet nie dam bo uważam, że nie potrzebne mi aż takie urządzenie. Nie gram, nie robię zdjęć itp. Ma dzwonić i zapewnić dostęp do neta.

@RolnikSamWdolinie: Już kupiłem S3 LTE zobaczymy jak to chodzi.
@Kliko:
1. Raz na miesiac/dwa. Niekiedy kupuje np 4 telefony na raz i używam każdego po parę dni i wybieram zwycięzcę.
2. Nie. Zawsze telefony po 300-500zl. I tak uważam ze pół tysiąca na urządzenie do dzwonienia to wystarczająca kwota.
@bisqik: Tak, z 16.
Ok 135 aplikacji, ok 360 utworów (prawie wyłącznie mp3 320 i FLAC), w tym jedna duża gra (0.5 GB), kilkaset zdjęć, jakichś plików i mam jeszcze 1.14 GB. Większe filmy oglądam z Kingstona Duo 64 GB 3.0
Co do baterii, to jak z każdym smartfonem - pierwsze miesiące - wow - a potem ładowanie każdego dnia (co 2, jak mało używasz).