Wpis z mikrobloga

Nosz kur*a z tymi telefonami. Jaki w końcu trzeba kupić żeby móc z niego normalnie korzystać? Miałem parędziesiąt modeli z androidem, parę z WP. Obecnie zatrzymałem się na LG G2 mini. Mam na nim zainstalowanych 5 pieprzonych aplikacji ( przeglądarka, emulator gameboy, GG, rozkład jazdy autobusów, wypok ) a się tnie.

W aplikacji sms porusza się jak mucha w gównie. Przecież ma 4 rdzenie, dałem za niego ponad 400zł i nie mogę normalnie korzystać? Z telefonu za pół tysiaka? Słownik w smsach nie nadąża za pisaniem... Przechodzenie z aplikacji do pulpitu i znowu szybko do jakiejś aplikacji to porażka. Wbijam knock code to zastanawia się pół sekundy czy prawidłowy? Serio? To super szybka nowoczesna technologia? Aparat uruchamia się tyle co mój windows na kompie...

I co mam sprzedać i znowu dołożyć z 200-300zł i kupić "lepszy"? Tak to ja niedługo dojdę do S5.

#android #gorzkiezale
  • 55
@TurboBlejzer: A wiesz ze iPhona 4S dostaniesz juz za niecale 500 zl nowy na Allegro?
A calkiem wypasny 5C za 900 zl?
Uwielbiam jak ktos hejci dla hejtu, a nawet nie poswieci 5 minut zeby sprawdzic ceny.
@TurboBlejzer: Mam to samo LG i nie mam prawa do narzekania. Działa płynnie, względnie długo trzyma baterię, jest nieźle. Co prawda ostatnio musiałem na gwarancji wymienić ekran dotykowy, ale to jedyna przypadłość do tej pory.
@TurboBlejzer: Spróbuj Zenfony od Asusa - szczególnie Zenfone 5 (obecnie nowsza wersja to chyba Zenfone 2). Zamiast pierdyliarda "rdzeniuf" masz dwu-rdzeniówkę Intel Atom, dedykowane GPU i 1 lub 2GB pamięci. Sam korzystam z telefonu podobnie jak Ty (SMS, dzwonienie, internet na chwile / poczta, czasami GPS) i nie miałem problemu z korzystaniem jednocześnie z maila, przeglądarki i do tego z muzyką w tle.
Jedyny minus - słaba bateria, ale już się
@Gummy: No właśnie teraz żałuję, że wybór padł na LG bo miałem do wyboru Moto G 1st gen ( te same bebechy ). Niestety LG miało parę plusów ( lepszy stosunek powierzchni wyświetlacza do całego telefonu, LTE, większa bateria, więcej mpx aparatu chociaż z niego mało korzystam ).

Ale teraz poluję na moto na allegro
@TurboBlejzer: jeśli nie grasz w gry 3d to raczej powinienes być zadowolony z baterii. Przy średnio intensywnym użytkowaniu moto e trzyma 3-4 dni. Tez wahalem się między tym a jakimś LG, ale jak wziąłem go w łapy to aż mi się smutno zrobilo. W tej cenie nie liczne na wykonanie rodem z afjona, ale sprawial wrażenie badziewnego. Przez pol roku nie zaczął zamulac, działa jak działał.