Wpis z mikrobloga

Chociażby kupno mikrofonu pojemnościowego w celu prowadzenia audycji w #wykopfm bo niestety mój aktualny się nie nadaje a zdrowie mi niezbyt pozwala na pójście do pracbazy


@wyemancypowany_kojot: Stary, ale chyba coś ci się #!$%@?ło. Serio. Ja nie jestem Billem Gatesem, który spełnia życzenia mirków. Ja jestem normalnym pracującym Polakiem, który się zapytał gdzie może wesprzeć zmianę tego #!$%@? ustroju w którym żyjesz ty i żyję ja. Nie mam kasy, żeby każdemu
@mala_mi_123: Udało się. Zuzia ma parę złotych więcej na koncie. Nawet trochę więcej niż obiecałem. Tyle mogę zrobić dla Zuzi. Wybacz, że tak mało. Ważniejsze są zmiany systemowe. Ważniejsza jest zmiana państwa. Żeby lepiej było nie tylko Zuzi, ale każdemu jednemu członkowi społeczności. Choremu, zdrowemu, temu który się rodzi i który umiera. Temu który nie wie dzisiaj kim chce być.
@mike78: Oczywiście masz rację, że to państwo jest chore i potrzebne są zmiany, żeby lepiej było nam wszystkim.
bardzo, bardzo Ci dziękuję za pomoc :) i nie liczy się ile wpłaciłeś. Liczy się, że w ogóle to zrobiłeś. A dla tej dziewczynki ważna jest każda złotówka.
Dzięki Mirasku ()