Wpis z mikrobloga

Wspomóż naszą wspólną kampanię.

Każda złotówka jest potrzebna.

KW Mariana Kowalskiego

nr rach.: 42 1020 1185 0000 4402 0229 1334

tytułem: Darowizna


@koszmareq69: Wygląda na to, że ten numer jest prawdziwy. Daj mi chwilę na weryfikację i formalności.
@koszmareq69: Ufać jest fajnie, ale nie jest fajnie być ruchanym, także wiesz, przezorny zawsze ubezpieczony a strzeżonego pan Bóg strzeże. Pozdrawiam, kaska poleciała i powodzenia, miłego weekendu.
@mala_mi_123: Przepraszam, ale nigdzie chyba nie napisałem, że mam za dużo pieniędzy? Wręcz przeciwnie! mam za mało pieniędzy, bo te #!$%@? mnie okradają na jakąś kosmiczną kasę! Mam na myśli rząd. Mam nadzieję, że to co kradną z mojej i z innych Polaków pensji - powinno wystarczyć na leczenie dla Zuzi. Jak nadal nie wystarcza - to tym bardziej płaćmy na kampanie prezydenckie dla Korwina, aby skończyć z tym chorym systemem.
prowadzę kampanię, mniej pracy więcej porcentów, przelej mi kolego z 10 złotych


@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Bordowy i robi na wykopie za żula, za żebraka przykościelnego?

Ale tak serio spytam: Nie wstyd ci?

Nie, ja wiem, żart, żarcik, ściema, tegez.....

Ale jeszcze raz:

Nie wstyd ci? Nie czujesz wstydu?
@mike78: no niestety, ciężko się z Tobą nie zgodzić.
Tyle, że mimo wszystko ta dziewczynka nadal cierpi , więc siła jest w nas-obywatelach. Jeśli nie masz ochoty-nie wpłacaj, ja Cię do niczego nie zmuszam. Ale osobiście sądzę, że Twoje 200 zł wpłacone na kampanię Korwina niczego nie zmieni, on jest wystarczająco bogaty i stać go na sfinansowanie tej kampanii. A chorej dziewczynce 200 zł może odmienić życie.
Ale Twoje pieniążki-Twój wybór.
Ale Twoje pieniążki-Twój wybór.


@mala_mi_123: Dziękuję za docenienie mojej postawy. Nie raz zdarzało mi się brać udział w akcjach charytatywnych. Ale nie będę się z tym afiszował. Tutaj mamy do czynienia z czymś zupełnie innym. Tu chodzi o zmianę chorego systemu. Ty twierdzisz, że wspomaganie Korwina niczego nie zmieni. Ja twierdzę inaczej. Wspomaganie jednej dziewczynki niczego nie zmieni. Tu trzeba zmienić chory kraj. Takie jest moje podejście. Piszesz, że Korwin jest