Wpis z mikrobloga

Jeszcze raz ostrzegam przed sklepem kurtmedia.pl , ogólnie czytałem negatywne opinie, ale stwierdziłem, że w większości to wina klientów, bo nie czytają opisów.

Pieniądze wpłaciłem w piątek, klawiaturę dostałem w piątek. Według sklepu, powinno być max we wtorek. Paczka wysłana dzień wcześniej.

Najśmieszniejsze jest to, że klawiatura miała czeski układ klawiszy, na szczęście mam taką samą uszkodzoną, więc przełożyłem klawisze i nie maproblemu.

Opis był po angielsku, i nie było nic o czeskim układzie. W przeciwieństwie do niektórych klawiatur, w których wyraźnie pisało że czeski, albo angielski. Stwierdziłem, że układ będzie standardowy.

Nie lubię generalizować, ale co z Wami #bydgoszcz , kolejny raz coś mnie z Waszej strony uderza. :) Kiedyś tam byłem, to obsługa w 9/10 sklepów była niemiła, bądź wręcz arogancka. Samochód mi się zepsuł, poszedłem do warsztatu, to mi mechanik kazał "#!$%@?ć". :D Masakra, nie wiem czy mam na Was takiego pecha, albo tak tam jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wydaje mi się to niemal niemożliwe.

#oszukujo #kurtmedia #gorzkiezale
  • 4
@roknasilowni: #!$%@?. Żałuję, że nie wszedłem w ten tag wcześniej. Zdałem się na opineo.pl, w którym opinie mieli generalnie dobre i nawet odpowiadali na niektóre, więc uznałem, że sklep jest porządny.

ŻAŁUJĘ W #!$%@?