Wpis z mikrobloga

Myślałem, że takie historie to tylko #patologia i zaawansowana #logikarozowychpaskow...

Wśród moich znajomych gruchnęła ostatnio wieść - jedna znajoma para się rozstaje. Małżeństwo od kilku lat, ostatnio facet wyprowadził się, wielkie poruszenie. Oczywiście jako cumpel poszedłem z nim na piwo i tam prosta gadka: "no nie dogadywaliśmy się, żadnych wielkich sensacji, żadnych zdrad, po prostu inne podejście do życia, próbowaliśmy, nie udawało się, ale liczę, że może jeszcze się jakoś uda to poukładać".

Babska poradnia małżeńska też oczywiście w pogotowiu, moja #rozowypasek i kilka innych poszło z tamtą dziewczyną do jakiegoś pubu pogadać. Co mówi druga strona?



#zwiazki #feels i chyba #lobuzkochamocniej
  • 66
  • Odpowiedz
@jamtojest: jest interesująca "instytucja" która nazywa się mediator i coach(czy jakoś tak) dla związków. U nas jeszcze nie jest to mocno popularne bo się dziwnie kojarzy i nie wiadomo jak podejść do takich zwierząt.
Czesto po kilku spotkaniach ludzie odżywiają i wychodzą ze skorupki mówiąc ahaaa! Bardzo często ludzie zwyczajnie nie rozumieją intencji drugiej strony i tyle to wystarczy. I proste i trudne za razem. Może zainteresować ich tematem.
  • Odpowiedz
@jamtojest: wy stuleje wypokowe analizujecie, a laska na bank znalazła lepszego ogiera, a powiedziała tak bo nie chciała wyjść na jędzę w środowisku. Pewnie jeszcze gość wyłysiał XD
  • Odpowiedz
plafon


@jamtojest: #wypokuczywypokbawi dzięki cumplu bo zgłupiałem
Plafon – sufit lub podniebienna część sklepienia ozdobiona sztukaterią, płaskorzeźbą, freskiem lub malowidłem olejnym na zamocowanym odpowiednio przy suficie płótnie. Bywa otoczony dekoracyjnym obramieniem, które jest wykonane z materiału o innej fakturze i pokryte inną techniką niż właściwa kompozycja.
  • Odpowiedz