Wpis z mikrobloga

@Eau-Rouge: Tutaj jest miejsce, ale zdarzyło się, że zostałam tak zastawiona pod blokiem, gdzie się parkuje równolegle. Po prostu wjechał po skosie i utrudnił wyjazd co najmniej jednej osobie, przy okazji utrudniając wyjazd innym, o ile w tym wypadku nie umożliwiając.
O to chodzi.
@tangodown: j/w
  • Odpowiedz
@Eau-Rouge: Nie mówię, żeby kogoś kastrować za takie parkowanie, ale skoro są wyznaczone miejsca do parkowania to tak ciężko się dostosować i trzeba stawać jakoś na opak? Gdzie tu sens?
  • Odpowiedz
@Eau-Rouge: To że tak się nie parkuje nawet jak jest miejsce. Miejsca szybko mogą się zająć, a zajmować osobówką trzy miejsca parkingowe świadczy o tym, że nie powinno się w ogóle wyjeżdżać tym samochodem jak się nie umie parkować.
  • Odpowiedz
@Dzazder: @noipoptakach: Czy do was nie dociera, ze w Polsce kierowcy to banda debili i niemal nikt nie umie parkować? Więc niektórzy tak parkują żeby nie dać innym szansy na otarcie swojego auta? I sam bym tak parkował jakbym miał w miarę nowe/drogie auto. #!$%@? mnie obchodzi, że kogoś może dupa zaboleć, bo parkując na półpustym parkingu zająłem 2-3 miejsca.
  • Odpowiedz