Wpis z mikrobloga

@AgentBroda: jak bardzo dużo chcesz zarobić? Na akord chcesz czy po prostu praca 5 dni w tygodniu + ewentualne nadgodziny? UK pasuje? Od mniejwiecej maja / czerwca u mnie w firmie sezon ktory trwa do konca roku.
  • Odpowiedz
@bbackbone: kraj jest mi obojętny, UK może być, wolałbym uniknąć pracy na akord bo z tego co opowiadają mi znajomi pierwszego roku (przynajmniej tam gdzie jeździli) ciężko jest zarobić, co to za firma, czym się zajmujecie?
  • Odpowiedz
@piternet: od czerwca do grudnia jest sezon i praktycznie praca 5 dni w tygodniu zapewniona. Od stycznia do czerwca bywa różnie. Ja w tym roku może miałem 5 dni bez pracy, rok temu siedziałem w domu około 30 dni roboczych od stycznia do czerwca. Jak ktos dobrze pracuje to trzymają go w pracy, jak ktos sie nie wysila to pierwszy do siedzenia w domu jak mniej pracy. Ale ogolnie na dluzszy
  • Odpowiedz
@piternet: Tak, ale ja bym poczekał tak do czerwca dla pewności. Ale ogólnie praca jest, czasem #!$%@? ale jak ktoś chce zarobić i ma trochę języka w gębie to da sobie radę tutaj.
  • Odpowiedz