Wpis z mikrobloga

Promocja na czytniki, ebooki i ksiazki na swiatksiazki.pl

Czytniki pocketbook: http://www.swiatksiazki.pl/produkty-z-grupy/czytniki-najlepszy-wybor-w-najlepszej-cenie-8771/
m.in. pocketbook mini za 165zl (najnizsza cena gdzie indziej to 220zl)

Ebooki i ksiazki do 30% taniej.
Dodatkowo kod promocyjny na -25% (wazny do 14 maja) na nieprzecenione pozycje: WiosenneEbooki2015

#promocje #ksiazki #kindle #wykopkindleclub
  • 11
@ryhu: @Kiper602: no właśnie się zastanawiam nad czytnikiem, na co dzień i tak czytam książki drukowane, ale na jakiś wyjazd, przejazdy do pracy itd. myślę nad czytnikiem. Do tej pory myślałem o kindle, teraz zastanawiam się nad tym pocketbook. Możecie coś więcej napisać? (nie wiem co :P )
@Rajca: Ja na wyjazd itp. to ok. Jest mniejszy o cal od Kindla i w tej sytuacji, to może być zaleta. Oczywiście nie ma podświetlenia, więc będziesz musiał mieć dobre światło.
Obsługa przyciskami ok. D-pad, przycisk w środku, dwa po bokach (ale te ciężko chodzą). W menu możesz ustawić co który robi, po normalnym i dłuższym przyciśnięciu. Menu po polsku.
@Rajca: Mam TrekStora Mini jako czytnik dodatkowy. Zaletą mniejszego ekranu jest to, że nie rzuca się w oczy (nudne zebrania, wykłady) i można mieć zawsze przy sobie. W moim przypadku Kindelka ZABIERAM ze sobą a TrekStora MAM ze sobą w plecaku.
@rudy2007: dodaj do tego 10€ na wysylke, wychodzi juz ~60€ czyli pod 240zl, 1/3 taniej masz pocketbooka. Dla niektorych mniejszy czytnik i fizyczne przyciski to spora zaleta. Tyle co do preferencji.
Bo jesli chodzi o oplacalnosc, to to jest najnizsza cena za nowego pocketbooka.