Wpis z mikrobloga

  • 29
Zawsze gdy ktoś z tagu #streetwear dodaje zdjęcie butów, to sypią się komentarze jak "hehe do gimnazjum idealne". Piszą je głównie ludzie z #ubierajsiezwykopem. Oświećcie mnie i powiedzcie mi jakie buty powinienem nosić w wieku 20 lat żeby wykopowe s---------y mówiły, że to odpowiednie buty?
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@cyckidupa: ja takie nosze. Po prostu vikopki uwazaja, ze jedyne buty jakie facet moze nosic to Brogsy i j---c cokolwiek innego. Zaloze Nike Rosherun bo sa mega wygodne a wykopki zaraz gadaja "hehe gimbaza" xD
  • Odpowiedz
@DywanTv: Jak lubisz, jak Ci noga marznie albo się nadmiernie poci, to Twoja sprawa. Buty letnie są na upały, a wiosną upałów nie ma. Analogicznie jesienią jeszcze nie ma mrozów, żeby chodzić w grubych butach. To po pierwsze. A po drugie, pieniędzy płacę tyle samo, co gdybym miał tylko jedną parę butów. Bo skoro mam ich więcej, to w każdej chodzę rzadziej, więc się wolniej zużywają.
  • Odpowiedz
@Pikaczu: Tylko garnitur. Czas zamienić Air Force'y na Gino Rossi.
A tak serio to noś się tak, żeby Ci było dobrze. Nie założę blazerów vintage na pogrzeb, ale nie będę się męczyć codziennie na uczelni w półbutach, tylko wybiorę trampki.
  • Odpowiedz
@Pikaczu: powinieneś nosić takie obuwie w jakim jest ci wygodnie, jakie ci się podoba i p-------ć tych samozwanczych znawców modyXD. Jak będę miał ochotę zarymuje se do tanga albo ubiorę żółte air maxy do czarnego garnituru
  • Odpowiedz