Wpis z mikrobloga

Pojawił się nowy film od Petrolicious, tym razem głównym bohaterem jest Volkswagen Scirocco. Zdecydowanie tańszy w utrzymaniu niż większość samochodów prezentowanych na ich kanale, bardziej dostępny i przy okazji, moim zdaniem - jeden z dwóch najładniejszych VW. A nowe Scirocco? Pf ( ͡ ͜ʖ ͡)

Pozwolę sobie zawołać właściciela takiego klasyka, @dobrywieczor ;)

#samochody #carboners #volkswagen #vw #scirocco
G.....y - Pojawił się nowy film od Petrolicious, tym razem głównym bohaterem jest Vol...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gummy: No właśnie coś tam wspomniał, że wymienił tam wszystko włącznie z silnikiem :) Ale nawet pomijając tego szreka - po prostu każde auto wygląda u nich genialnie.

Z chęcią bym się dowiedział jak wygląda takie kręcenie i obróbka u nich od kuchni, bo dają rady i to mocno.
  • Odpowiedz
@Gummy: gdzieś już to Scirocco widziałem chyba, też na YouTube, ale inny film.

silnik zacny, sam chciałbym vr6 pod maską, ew. durocco czyli 2x vr6 ( ͡ ͜ʖ ͡)

  • Odpowiedz
@TwigTechnology: Stawiam że wszystko rozbija się o to jak przekażesz te informacje. Łatwiej powiedzieć, że kupiłeś średni egzemplarz i wymieniłeś połowę podzespołów, niż powiedzieć, że typową bolączką danego modelu jest (przykłady): padające cewki, słabe zawieszenie, słabe hamulce, problemy z elektryką, trzeszczące plastiki, rdza na nadkolach, rdza na progach, rdza na podłodze, słabe wygłuszenie, ale i tak jest kochany ;)

Napisałem do nich wiadomość czy planują zrobić film "behind the scenes",
G.....y - @TwigTechnology: Stawiam że wszystko rozbija się o to jak przekażesz te inf...

źródło: comment_jW49FyoAWTEPpncdnbQKL2L78K8MTgqM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dobrywieczor: Mnie się tam nie podoba, zresztą ja jestem fanem motoryzacji z lat 80-99 ;)
W przypadku Corrado też z daleka widać, że ma się do czynienia z normalnym coupe. Obecnie samochody takiej klasy są niszą, prawie w ogóle się nie produkuje. Większość producentów niestety odchodzi od coupe na rzecz crossoverów albo miejskich pikaczento. Szkoda :(
  • Odpowiedz
@Gummy: a ja lubię agresywny design VAG'a Np. w takim nowym Golfie GTI to się od razu zakochałem :) Passeratti też jest bardzo ładne, o Audi nie wspominając :)

Ale w przypadku Scirocco, ahh.. Siadasz głęboko w fotelu, zakładasz swoje czarny rejbany, które pasują Ci do czarnego tiszertu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet ostatnio jedząc loda włoskiego i jadąc przez miasto znajomy do mnie zadzwonił, że
  • Odpowiedz
@dobrywieczor: Mogą się podobać, wśród znajomych jestem chyba jedynym na którym żadnego wrażenia nie robi jakieś rs5,6,7, r8. Prędzej zatrzymam się żeby popatrzeć na takiego Scirocco, albo innego dziadka. A jak taki dziadek ma jeszcze wysuwane lampecki, to już w ogóle składam pokłony ;)
  • Odpowiedz