Wpis z mikrobloga

@dex_ter: Czemu mnie pytasz o wiek? Które zdanie jest dla Ciebie niezrozumiałe?
Pytasz o rozmowę, którą wrzuciłem? to wypowiedzi dwóch kobiet. Też za dużo nie rozumiem.
  • Odpowiedz
@dex_ter: Zgadza się. Nie ma jednak głupich pytań, lecz głupie są odpowiedzi. Zmęczenie. Dobranoc Mirasy. Idę spać, póki mogę :D
  • Odpowiedz
@Beik: A tak serio to zrób badanie krwi na żelazo i tsh (tarczyca). Też wiecznie byłam zmęczona i potrafiłam spać wieeele godzin, okazało się, że mam combo - anemia plus niedoczynność tarczycy. Biorę żelazo i tabletki na tarczycę i wystarczy mi ok 6 godzin snu, bez popołudniowych drzemek itp :) (tak pewnie sobię mogę pisać, a jak na prawdziwego faceta przystało i tak machniesz na to ręką i u lekarza
  • Odpowiedz
@Beik: Jej niebieski powinien zrobic jej awanture o to, ze sie ostatnio zle czuje, stwierdzic ze powinna byc optymistka i na gowno wyslac a nie na badania ^^ pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Sasza_na_szosie: "non stop śpi" to oznacza u różowych, że śpię jeszcze o godzinie 12 ( tak po nocce ). To oznacza również, że po prostu lubię sobie pospać i w weekend zamiast wstać o 8, to wstaje o 10. To oznacza również, że jeśli mój różowy przez 2h gada mi nad uchem rano, bo ona już nie śpi, więc ja też nie powinienem to w konsekwencji muszę to odespać tak
  • Odpowiedz