Wpis z mikrobloga

Zaproponujmy Pawłowi wspieranie kampanii wyborczej w Bitcoinie tak jak zrobił to Rand Paul

Senator Rand Paul przyjmuje dotacje w bitcoinach w ramach kandydatury na fotel prezydenta USA

Co Wy na to ?

Jeden z kandydatów do fotela w przyszłorocznych amerykańskich wyborach prezydenckich, republikański senator Rand Paul, przyjmuje dotacje na swoją kampanię wyborczą w bitcoinach. Jest to pierwszy kandydat na ten urząd akceptujący tę formę wsparcia odkąd w zeszłym roku zyskała ona aprobatę amerykańskiej Federalnej Komisji Wyborczej.

#btc #bitcoin #kryptowaluty #polityka #wybory #wyboryprezydenckie2015 #wyboryprezydenckie
  • 32
@pawlo74: Nic nie sugeruję, bo nie mam tego problemu - nie chodzę na wybory.

Co za różnica, czy zagłosuję 'gładko gadającego, poprawnego politycznie', czy na kukiza, który jest żałosnym prowokatorem, i organizuje akcje propagandowe takie jak na marszu niepodległości? Od bieżącego establishmentu politycznego śmierdzi, od tych, którzy aspirują na elitę skandując populistyczne hasła - też śmierdzi.

Mam wybierać między ospermionym ręcznikiem, a gównem przyczepionym do buta? Dziękuję za wybór.

Co zrobi
@pawlo74: Jedna sprawa to to że Kukiz dał się zmanipulować przez media o strzelaniu do górników, a druga sprawa że zamiast tego debilnie i populistycznie proponuje strzelanie do prezesów.
Sorry ale taki oszołom może liczyć tylko na głos od oszołomów.
Nic nie sugeruję, bo nie mam tego problemu - nie chodzę na wybory.

Co za różnica, czy zagłosuję 'gładko gadającego, poprawnego politycznie', czy na kukiza, który jest żałosnym prowokatorem, i organizuje akcje propagandowe takie jak na marszu niepodległości? Od bieżącego establishmentu politycznego śmierdzi, od tych, którzy aspirują na elitę skandując populistyczne hasła - też śmierdzi.

Mam wybierać między ospermionym ręcznikiem, a gównem przyczepionym do buta? Dziękuję za wybór.

Co zrobi kukiz? Pokrzyczy
@PatologiiZew: Nie dyskutuję z łgarzem, który kazał mi wysłuchać 24 minuty bzdurnego dziennikarstwa Olejnik, żeby na koniec okazało się że Kukiz powiedział to co pisałem od początku.
@pawlo74: Powiedział dzisiaj u Olejnik że trzeba strzelać do prezesów spółek a nie do górników, czy nie powiedział? xD


@erbo: Sprawa jest dość prosta, ale nie łatwa do wprowadzenia zbyt dużo grup interesu - zlikwidować administrację do minimum, zabrać możliwość nadawania stanowisk posłom, problemy mamy bo pieniądze państwowe są marnotrawione bo to przecież nie moje pieniądze? Tak większość w budżetówce uważa. Powinno być jak najmniej obszarów regulowanych przez państwo i
@maniakbitcoin: tylko realizm tylko to co działa. Nie jakieś utopijne systemy kapitalizm udający socjalizm albo na odwrót. A wszystko przez to że ludzie myślą tylko o tym co będzie działać dobrze w ich interesie zamiast pomyśleć co będzie działać dla obydwu stron. Decentralizacja również w polityce i przejrzystość. Do momentu aż zostaną wypracowane sposoby radzenia sobie z problemami bez polityków. Jesem przekonany, że w momencie jakby zastosowano system jak w kryptowalutach