Wpis z mikrobloga

1. Zrób rozdajo dla mirków.
2. Z jednej paczki robią się dwie, a co tam - mam to dam.
2. Wyślij paczkę do Polski.
4. Nie wypełnij adresu zwrotnego - bo po co - przecież to wygrana, więc logiczne, że odbiorą.
5. Pierwszy mirek, który zajął drugie miejsce odbiera paczuszkę, elegancko.
6. Drugi zaś, który w sumie wygrał (1 miejsce), nie odebrał paczki, ale poinformował mnie, że pojedzie i odbierze bo była do odbioru w GLS.
7. Upomnij się, jak tam, czy paczuszka już odebrana
8. Zostań olany ciepłym albo zimnym moczem - 0 odpowiedzi - bo po ch*@j
9. Sprawdź status przesyłki - zwrot do national return centre.
10. Męcz się o odzyskanie paczki.
11. Still awaiting for answer - może jest nadzieja i po jakiejś weryfikacji odeślą ją do mnie.
12. Je#@ć pkt 3.

Następnym razem @bebes1234, nie zawracaj głowy i nie bierz udziału w #rozdajo skoro nie potrafisz wywiązać się z najprostszej rzeczy na świecie - odebranie przesyłki - bo już nie mówię o odpisaniu na prywatną wiadomość, że nie odebrałeś i ch#j.
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kajdeg: Tak czy inaczej zapłacił by za przesyłkę, więc wcale nie stracił. Stracił tutaj jedynie odbiorca, nie nadawca. No ale już koleś ma usuwać konto, zgnić w sztumie i hurr durr co tam jeszcze.
  • Odpowiedz
@kajdeg: Nie musiała wracać. To nadawcy na tym zależało. Tak wynika z tego wpisu. Co prawda stracili jeszcze inni potencjalni chętni do odebrania takiej paczki, którzy by tak nie zaniedbali paczki, ale zbrodni koleś nie popełnił.
  • Odpowiedz
@JakisTakiNick: Straciłem pieniądze. I nie mów, że nie straciłem bo i tak bym wysłał.. Ten gift również mnie kosztował, więc jeżeli nie uda mi się odzyskać to nie tylko na wysyłce stracę. Gdyby odbiorca mnie poinformował, że paczki nie odebrał to bym śledził to na bieżąco i już bym się postarał, aby na mój adres ją odesłali. Nie wspominałem wcześniej nic o tym, że straciłem pieniądze i ma usunąć konto,
  • Odpowiedz
I nie mów, że nie straciłem bo i tak bym wysłał.


@uopata: Dlaczego nie mam tak mówić? Gdyby nie on, wysłałbyś komuś innemu i wydałbyś tyle samo. Nie było to miłe, ładne ani eleganckie z jego strony, ale tak jak pisałem: nikogo nie zabił. Stracił tylko on i ewentualna inna osoba która mogła zająć jego miejsce.

Jeżeli dla Ciebie to jest takie normalne

Wsadzasz mi w usta słowa których nie
  • Odpowiedz
@uopata: Poza tym nie uderzałem głównie do Ciebie, ale do ludzi piszących "usuń konto" etc.

Bo to ja mogę ocenić czy coś na tym straciłem, a nie Ty. Napisałeś, że straciłem na wysyłce - a tak naprawdę nie masz pojęcia czy to był jedyny koszt tego rozdajo.

Proste pytanie: Czy gdyby koleś odebrał przesyłkę to wydałbyś mniej kasy? Bo mówimy o stracie finansowej, przynajmniej mi o to chodzi. Nie zaprzeczam,
  • Odpowiedz
@bebes1234: To następnym razem panie Pawle nie klikaj jak pustak + w #rozdajo i nie mów, że zapomniałeś bo wystarczyło odpisać na głupie PW, a tym postem udowodniłeś jaki jesteś odpowiedzialny.
Nie wiedziałem, że w Volkswagen Group Polska zatrudniają aż tak kompetentne osoby.


@Dibhala: Dobry pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jeżeli stracę to stwierdzę, że pieniądze wyrzuciłem w błoto i STRACIŁEM. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@uopata: Z finansowego, chłodnego matematycznego punktu widzenia i tak je wyrzuciłeś - czy ją odebrał, czy nie. Tak jak pisałem - strata niematerialna miała miejsce, bo zepsuł chłopak zabawę, ale kasy wydałeś tyle samo ile byś wydał gdyby paczkę odebrał. I tego się nie zmieni. ;) No chyba, że potraktowałeś ten
  • Odpowiedz
głupiej paczki


@bebes1234: ktoś wysyła Ci za darmo prezent, inwestuje w to swój czas i pieniądze, a mu taki typ pisze, że głupia paczka.

  • Odpowiedz
Trochę śmiecham z tego kamieniowania kolesia, bo nie odebrał paczki. Nie postąpił miło, racja, ale straciłeś coś na tym?


@JakisTakiNick: No weź się ogarnij. Typek plusje w ciemno pewnie każde #rozdajo. Dostał teraz może coś, co niekoniecznie chciał i olał.
Napisze powoli, to może zajarzysz - OP nie ma żalu, że paczka nieodebrana, bo przecież sytuacje są różne. Ma żal o zupełne olanie tematu i zerwanie kontaktu. Nie wiem jak to jest w GLS, ale to nie jest tak, że kurier tylko raz próbuje dostarczyć, przynajmniej z mojego doświadczenia, a tu tupek:
- wygrał
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: I niech ma żal. Ja tego nie neguję wcale, ale nie przesadzajmy. Powtarzam: nie zaprzeczam, że koleś chamsko się zachował.

Kamieniowania nie widzę.

"usuń konto" z 30 plusami to takie wykopowe kamieniowanie ;) o tym mówiłem. Nie chodzi mi o to co napisał OP, ale o to co ludzie pod jego wpisem wypisują. Chociaż podanie przez OPa firmy w której pracuje ten koleś było żenujące.

ale z drugiej strony
  • Odpowiedz