Wpis z mikrobloga

#java #programowanie #spring

od miesiąca+ robie sobie taki własny projekcik(java backend + angular frontend), co raz bardziej sie rozrasta, chce teraz zrobić system logowania itd. za pomocą spring security, jednak wszystkie tutoriale są na bazie spring boota, z którego ja nie korzystam. czy ""przeportowanie"" mojego projektu do spring boota zajmie mi duzo czasu? co googlować? pic rel, troche tych klas juz sie nazbierało
Pobierz g.....n - #java #programowanie #spring

od miesiąca+ robie sobie taki własny projek...
źródło: comment_4gic9bKRgfguDhQpx7sDSuAqFWyWj8rl.jpg
  • 7
@gangstaindesign: Wiesz. SpringBoot po prostu skanuje Twojego patha projektu i na podstawie tego dobiera wg niego optymalne ustawienia kompomentów, które wcześniej musiałeś dodawać ręcznie, najczęściej copy-paste. Te defaultowe ustawienia SpringBoota, można modyfikować łatwo dodając proste instrukcje.

Jak na moje - nie zmieniaj na SpringBoota. Jak będziesz robił nowy projekt to od niego zacznij, aby jak sama nazwa wskazuje, szybciej zBOOTować projekt. Na Nowym Intellij jest nawet taki pakiet startowy SpringBoot(w wersji
@gangstaindesign @IOException spring boot'a zdecydowanie warto ogarnąć, problem w tym że technologii o których mogę powiedzieć to samo jest kilkanaście, ale jeżeli masz budżet czasowy to się nawet nie zastanawiaj, to na pewno nie będzie zmarnowany czas. Obstawiam że Ci się to przyda w przyszłości.