Wpis z mikrobloga

@Aleksander_Newski: a to nie jest tak, że konserwatyści mówią że

Każdy ma prawo sypiać z kim chce. To co się dzieje w jego łóżku to jego prywatna sprawa i nic nam do tego.

a lewicowi aktywiści afiszują się ze swoją płciowością i seksualnością, upubliczniając swoje życie intymne??
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: Dekalog bezwzględnie obowiązuje każdego chrześcijanina. Nie ma tu miejsca na "ale". W KK to nawet wylaczasz się ze wspólnoty świadomie odrzucając Dekalog
Ale Korwin, z tego co pamiętam, nie jest chrześcijaninem.
  • Odpowiedz
@BrewNet: Bóg dał nam wolną wolę, więc jeżeli narodowcy stawiają sobie biblię za przykład, to powinni się stosować do tej ideologii którą wyznają. Bóg, Honor, Ojczyzna. Zawisza chyba nawet mówił o tym, że każdy może sobie robić co chce, byle nie publicznie, bo tym samym ogranicza wolność innych w społeczeństwie w którym żyje.
  • Odpowiedz
@wetnosekoala:

byle nie publicznie, bo tym samym ogranicza wolność innych w społeczeństwie w którym żyje

społeczeństwo niestety polega na tym że różni ludzie robią różne rzeczy
  • Odpowiedz
Nie chce mi się czytać całości, ale mam prośbę. Niech ktoś mi powie w którym miejscu Korwin jest obrońcą tradycyjnej rodziny. I w ogóle co znaczy "tradycyjna rodzina"? Bo ja pamiętam tylko, że mówi o naturalnej roli kobiety i mężczyzny (czyli że kobieta pracuje w domu, a facet zarabia). No i że kobieta powinna mieć bogatego męża. No i jeszcze to, że jak się kobieta zajmuje karierą, to jej naturalne obowiązki przejmują
  • Odpowiedz