Wpis z mikrobloga

Znowu Kuce nie zrozumiały.

Nie chodzi o to, że ma kilka kochanek - chodzi o to, że prezentuje się na czmepiona konserwatyzmu i chrześcijańskiej europejskiej kultury, a tymczasem posuwa sobie jakieś młode laski na boku. Zajebisty katolik. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Hipokryzja w #!$%@? ale cóż - to już domena prawaków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
Aha, czyli mogę popierać Kodeks Karny i go łamać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@tyrald: Kodeks karny, to nie religijne przykazania, które są (nie dotyczy państw islamskich) dobrowolne i nie podlegają karze. Mogę uważać jakiś zestaw zasad moralnych za lepszy niż inny, ale mieć pewne zastrzeżenia co do poszczególnych części.

- mężczyzna mówi "uprawiałem seks z innym mężczyzną", dostaje odpowiedzi w stylu "homolobby znowu usiłuje nas zarazić
  • Odpowiedz
Mimo że jestem katolikiem nigdy nie przywiązywałem wielkiej wagi np do zakazu seksu przedmałżeńskiego


@Aleksander_Newski: Mam dla Ciebie złą wiadomość - świadome łamanie zasad wyznaczonych przez KK, a zawartych w PŚ zakrawa o autoekskomunikę. Sakrament pokuty zakłada przyznanie się do grzechu i mocne postanowienie poprawy. Przystępowanie do Eucharysti z Twoim nastawieniem niestety ale jest świętokradztwem. Nie czas zmienić własną tożsamość np. zmieniając obrządek na mniej restrykcyjny? Albo zostać papieżem i
  • Odpowiedz
Nie wiem o kim mówisz, ale wydaje mi się, że popełniasz typowy błąd uogólniania. Ktoś coś napisał, ktoś inny to poparł i nagle stało się to dla wszystkich regułą.


@Aleksander_Newski: wszyscy wiemy, o jaką część wykopu chodzi, nie udawaj, że nie wiesz.
  • Odpowiedz
@tyrald: Którą część? Ja się nigdy nie spotkałem z czymś takim ze strony liberałów popierających Korwina. A na wykopie nigdy też nie widziałem żeby czyjeś homoseksualne relacje spotkały się z taką odpowiedzią.

@Holiday: Ucz mnie jeszcze jak wygląda i wyglądała europejska cywilizacja :).

Hipokryzja w #!$%@? ale cóż - to już domena prawaków. (
  • Odpowiedz
@Holiday: Zważając na to, że jest dokładnie odwrotnie i popisałeś się własną niewiedzą. To bardzo dobrze :).

@spere: Korwin miał kobietę. To sprawia, że neuropkiem już raczej nie zostanie ( ͡° ʖ̯ ͡°).

A współczesna lewica to przymus, a nie dobrowolność.
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: Koran-Mekka by bardziej pasował to muzułmańskiej cywilizacji. Założył by sobie własny harem z 40 dziewicami i wtedy byłby uczciwym człowiekiem.

A nie #!$%@?, że "Trzeba przywrócić chrześcijanska cywilizację" a sam posuwa jakies #!$%@? na boku xD

Ale kuce łykają jak pelikany ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: ja np. uważam, że małżeństwa homoseksualne powinny być legalne, adopcje dzieci przez takie małżeństwa, także.
In vitro refundowane przez państwo w całości.
Aborcja w pełni legalna refundowana.
Bo jestem konserwatystą i katolikiem.
  • Odpowiedz
A nie #!$%@?, że "Trzeba przywrócić chrześcijanska cywilizację" a sam posuwa jakies #!$%@? na boku xD


@Holiday: A od kiedy to chrześcijańska cywilizacja była wolna od seksu pozamałżeńskiego? Nie było burdeli, prostytutek, czy dzieci urodzonych poza małżeństwem?

@technoprostozniemiec: Nie gorączkuj się tak Sebastianie, bo i chyba zbyt wiele z tej rozmowy nie rozumiesz. Samo zdradzanie żony uważam za złe. Co nie znaczy, że to jakaś hipokryzja ze strony
  • Odpowiedz