Wpis z mikrobloga

@wzr1one: a czy ja powiedziałem gdzieś, że lepiej? po co wyciągasz takie wnioski? zachwycacie się facetem, który mówi, że umów się dotrzymuje a sam tego nie robi, mówi o rzeczach, których nawet jako prezydent nie może spełnić... mówi w kwestiach gospodarczych rzeczy nierealne, ale na wykopie zachwyt pełną gębą...
@LooZ: No, Korwin super dał radę, i o dziwo obyło się bez prób wplątywania w jakieś lapsusy (oprócz kwestii kobiet). Idzie nowe:)
@LooZ: ja oczywiście też będę na niego głosował, ale ten program w ogóle nie przekonał. Kwintesencją było niestety to jak Kuba oskarżył go o populizm, a on się z tego kompletnie nie wybronił.
@LooZ:
Wiesz program rozrywkowy w którym głównie rozmawiano w zabawny sposób o dupach Korwina i o tym czy jeszcze może, mniej mnie przekonuje niż posty @koroluk które idealnie punktuja krula i co ciekawe w tych postach największym problemem kucy jest awatar :)
@technoprostozniemiec: bo nie będzie okradał lecz pozwoli się wzbogacić - więcej pieniędzy w kieszeni człowieka, mniej w budżecie. W budżecie i tak się w większości zmarnuje na korupcję, przekręty, ośmiorniczki sowy i przyjaciele, plakaty o cyganach itd.

Nie będziesz też niewolnikiem w "własnym" państwie po 25 latach "wolności", sam zadecydujesz jak wychować dzieci, kiedy i czego się będą uczyć, o sobie zadecydujesz co chcesz palić a czego nie palić itd.