Wpis z mikrobloga

@toffik21: jeżeli dla was dziadziunio z wasem, który nie potrafi się wyraźnie wyslowic, nie potrafi się zachować w towarzystwie, brak mu odpowiedniej prezencji, w dodatku ma nierealne poglądy polityczne, jest odpowiednim kandydatem, to pozostaje mi tylko wybuchnąć śmiechem
  • Odpowiedz
@Andrzejek_Andrzejek07: Analfabetyzm, niewolnictwo. Poza tym stany zjednoczone z racji tego ze sa za oceanem nie byly atakowane. Polska bedace na srodku europy i sprzedajac wszystko co ma, gaz, energetyke, itp doprowadzi do przejecia gospodarki przez obcy kapital - To jest skrajny debilizm krotkowzrocznosc i tylko skonczeni debile beda to popierac. Nie jestescie zadna elita. Jestescie sekta ktora wierzy w zbawcza nieomylna moc swojego guru.

Przypominam ze wimpler mowil, o sprzedazy
  • Odpowiedz
@Handy: A po c--j ci dopłacać do tych kopalń? Kopalnie tyle kosztują bo są państwowe, a co za tym idzie jest duża administracja, oraz wielu prezesów, którzy mają kontakty z politykami. Przez państwowe spółki m.in mamy w kraju taki syf. TVN nie propagowałby rządu, gdyby ten go nie przekupywał reklamami swoich spółek (orlen, pkp). Kolejną rzeczą są sondaże. W ameryce też można mówić o obcym kapitale, każdy stan rządzi się
  • Odpowiedz
@Andrzejek_Andrzejek07: Dobra. Sprzedaj to odrazu ruskom, a potem kup 2x drozej bo czyms w zimie palic trzeba.

Jak sa kopalnie nie oplacalne to sie je zamyka, albo zmienia zarzad. Jezeli twierdzisz ze ktos kupi kopalnie na ktorej nie da sie zarobic jestes w bledze, a skoro sa chetni, znaczy ze tak kopalnia moze byc rentowna, a jezeli moze byc rentowna to sie zmienia zarzad.

A po co sie doplacalo do
  • Odpowiedz
@Handy: Powiem krótko, nie chce aby cokolwiek było państwowe, bo np. JA samolotami nie latam, a nie chce za nie płacić. JA pociągami nie jeżdzę i nie chce za nie płacić. JA palę gazem i nie chce dopłacać do węgla. Drogi? Każdy kto ma samochód niech płaci podatek na DROGI, a nie ludzie bez auta.
  • Odpowiedz
@Andrzejek_Andrzejek07: Tylko nie przewidzisz w czyje rece to trafi. W ameryce ludzie ktorzy mieli przedsiebiorstwa dalej inwestuja na ich ziemi. W polsce na przykladzie chodzby orange widac, ze duza czesc zysku jest wyprowadzana do francji.
Wole zeby bylo panstwowe, niz robic za murzyna dla brytyjczykow, niemcow, francuzow i tym podobne.
  • Odpowiedz
@Handy: Wiesz że jesteś nacjonalistą? Jeśli tego chcesz, to najlepszym wyjściem jest wyjście z Unii Europejskiej, oraz stworzenie republiki federalnej, oraz aby utworzyć haczyk, że udział w przetargach mogą brać tylko obywatele polscy, urodzeni na polskiej ziemi. Wszystko jest do zrobienia, tylko potrzebne są odpowiednie "widełki". Które dadzą obywatelom dużą swobodę, a obcokrajowcom chęć przybycia do raju. O ile w sprawie kopalnii jestem w stanie cie zrozumieć, złoża naturalne, na
  • Odpowiedz